Neler Yeni

Monster Notebook hakkında düşünceleriniz nelerdir?

aazizk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aziz Keskin
Öncelikle selamlar. Yeni bir gaming laptop almayı planlıyorum ve bu sebeple seçenekleri gözden geçiriyordum. Monster'ın mantıklı bir seçim olabileceğini düşünürken baktığım çoğu yerde tartışmalı bir konu olduğunu fark ettim. Sonuna kadar öneren, güçlü olduğu kadar ucuz olmasını öven bir sürü kişi var fakat çok çabuk arızalandığını ve teknik servisin de her şeye kullanıcı hatası diyerek destek olmadığını söyleyenler de var. Bu konuda sizlere de danışmak istedim. Monster'ın cihazları hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,032
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
2 tane cihazı deneme şansım oldu çok isindiklarini farkettim oyuna girmeden dahi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Öncelikle selamlar. Yeni bir gaming laptop almayı planlıyorum ve bu sebeple seçenekleri gözden geçiriyordum. Monster'ın mantıklı bir seçim olabileceğini düşünürken baktığım çoğu yerde tartışmalı bir konu olduğunu fark ettim. Sonuna kadar öneren, güçlü olduğu kadar ucuz olmasını öven bir sürü kişi var fakat çok çabuk arızalandığını ve teknik servisin de her şeye kullanıcı hatası diyerek destek olmadığını söyleyenler de var. Bu konuda sizlere de danışmak istedim. Monster'ın cihazları hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Monster için şöyle diyeyim, fiyat olarak biraz daha uygun olan belli modellerde, servis konusunda fena olmayan bir marka ama buna nazaran Clevodan alınan laptop kasalarına logo ve dizaynını geçirip satıyor yani kendi argeleri ile yapılmış laptoplar değil taiwanlı bir üreticiden çıkan modeller. 15 inç modellerin hepsi çok ısınıyor, 17 inç olunca biraz daha iyi ama kalite olarak bilindik markalara yakın değil. Ben açıkcası Casper ve Monster tarzı taiwandan kasa alan bizim markaları beğenmiyorum. Bütçede inanılmaz sıkıntınız yok ise Acer, Lenovo, Asus, MSI, Gigabyte Aorus modellerine bakılabilir.

Top Bottom