Neler Yeni

Monster Notebook Şarj Olurken Kasma Problemi Yaşıyorum

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
Arkadaşlar herkese merhabalar
Tulpar v20.4 modelini aldım ve 2-3 gün olacak şarjdayken tarayıda gezinirken örnek veriyorum twitter youtube vs siteler arası geçiş yaparken hafif takılma kasma sorunu yaşıyor gibiyim.
Oyun açısından asla problem yok ISINMA SORUNU ASLA YOK maks 80dereceleri gördüm...

fakat şarjdayken bir laptopun kasması çok saçma geliyor hafif takılma oluyor gibi bu sadece tarayıcıda gezerken oluyor
Kullanmış oldugum tarayıcı EDGE ... pil seçeneklerinde yüksek performans seçili nvidia denetim masasında yüksek performans vs her şey yapılı ama bir türlü çözemedim

Şarjı dolup fişi çıkarınca sorun kalmıyor

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
ahmet ali özmert
kanka edge kullanıyorsan takılması normal değil mi sence?

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
ahmet ali özmert
bilgim yok hocam tarayıcı kaynaklıysa eğer tavsiyelerinize açığım gerçekten
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu tarayıcıyı kullan felan dersen onu deniyim
kanka ben 2 3 yıldır opera kullanıyorum gayet memnunum şimdi sondaki notu fark ettim windows güç ayarlarına girip şarjda takılıyken yüksek performans a aldın mı acaba?

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
kanka ben 2 3 yıldır opera kullanıyorum gayet memnunum şimdi sondaki notu fark ettim windows güç ayarlarına girip şarjda takılıyken yüksek performans a aldın mı acaba?

sürekli yüksek performans seçili

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
ahmet ali özmert

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
ilginç kanka başka tarayıcıya geçmeni tavsiye ederim operaya güvenemezsen crome edgeden bi 4 kat flaan daha hızlı (y)
opera deniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

OPERAYA geçince düzeldi gibi gözlemlediğim takılma vs sorunları yaşamadım gibi şuana kadar inş böyle devam eder

Son düzenleme:

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
ilginç kanka başka tarayıcıya geçmeni tavsiye ederim operaya güvenemezsen crome edgeden bi 4 kat flaan daha hızlı (y)

valla knk kafayı yememek elde değil şarjdayken şuan operada yine hafif ağırlaşma kasma gibi durum söz konusu sekmeler arası geçiş yaparken bile farkediyorum yani oyun anlamında hiç sorun yaşatmayan ama böyle ***** bir sorun yaşatması cidden deli ediyor beni
şarjdayken nasıl kasabiliriz bir cihaz ya

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,884
İsim
Mehmet
Sorun sadece tarayıcıda mı, oyunlarda kasma drop vs yok mu hiç?

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
Sorun sadece tarayıcıda mı, oyunlarda kasma drop vs yok mu hiç?

sadece tarayıcda gezerken mevcut hocam oyunlarda hiç sıkıntı yok bu sorun sadece şarjdayken oluyor şarjdan çıkarınca akıcı

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,884
İsim
Mehmet
sadece tarayıcda gezerken mevcut hocam oyunlarda hiç sıkıntı yok bu sorun sadece şarjdayken oluyor şarjdan çıkarınca akıcı
Mantıklı gelmedi bana hocam, donanımda bir hata olabilir diye tahmin ediyorum. Testleri nasıl yapacağınızı bilmiyorum testleri yapın ya da teknik servise başvurun. Maalesef sorunu anlayamadım

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
Mantıklı gelmedi bana hocam, donanımda bir hata olabilir diye tahmin ediyorum. Testleri nasıl yapacağınızı bilmiyorum testleri yapın ya da teknik servise başvurun. Maalesef sorunu anlayamadım

valal hocam 2.kez sipariş verdim ilk siparişdede aynı sorun vardı ..dedim 2.şansı vereyim yine aynı sorun
tamamen şarja takınca cihazda yavaşlama söz konusu mevcut ama gel gelelim oyunlarda 0 sıkıntı ısınmada yok çözemedim gitti
win10 prodan 11e geçtim o da çözemedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,257
Üyeler
150,635
Son üye
donanımprosu
Top Bottom