Neler Yeni

monster pusat clutch gamped ile fifa 23 oynanır mı

cznCaYLaK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert AKSU
Bildiğim kadarıyla fifa 23 bazı gamepadleri desteklemiyor ben de pc üzerinden oynamak için gamepad alıyorum. Monster pusat clutch alsam oyunda sıkıntı yaşar mıyım?

JackHanma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Taha Kaya
Bildiğim kadarıyla fifa 23 bazı gamepadleri desteklemiyor ben de pc üzerinden oynamak için gamepad alıyorum. Monster pusat clutch alsam oyunda sıkıntı yaşar mıyım?
Zaten farklı uygulamalar vesilesiyle o kolu xbox 360 kolu gibi göstereceksin input mapper adlı uygulamayı yükle istersen onla beraber rahatlıkla oynarsın fifa.

Cihangir

80+ Gold
2. el Xbox 9. nesil al

cznCaYLaK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert AKSU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. el Xbox 9. nesil al
o kadar bütçem yok maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten farklı uygulamalar vesilesiyle o kolu xbox 360 kolu gibi göstereceksin input mapper adlı uygulamayı yükle istersen onla beraber rahatlıkla oynarsın fifa.
o zaman elimdeki gamepadi de öyle gösterebilirim yani ne aldığımın çok da bi önemi yok mu

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,515
İsim
bilo
Discord
b1l0
o kadar bütçem yok maalesef

o zaman elimdeki gamepadi de öyle gösterebilirim yani ne aldığımın çok da bi önemi yok mu
Msi force gc20 v2 de bakabilirsin. Şimdiye kadar bir oyunda sıkıntı yaşadım o da oyunun bozukluğundanmış.

cznCaYLaK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert AKSU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

JackHanma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Taha Kaya
tamamdır önerin için teşekkür ederim

tamamdır deneyeceğim teşekkürler
Ama sana tavsiyem o dandik kol ile pek zevk alamazsın git güzel bir kontrolcü al zevk alırsın oyundan sen bilirsin tabi karar senin.

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
S
xoutput ile oynuyorum ben bu oyundan bağımsız. Gamepass oyunlarını görmüyor diye x360ce ile hid diyorum sonra ayarlarını yapıyorum xoutput ile biraz karmaşık ama karıştırarak öğrenirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
947,043
Üyeler
149,134
Son üye
Mryuk