Neler Yeni

Pusat K3 Pro RGB Mekanik Türkçe Kablolu Oyuncu Klavyesi Alınır mı?

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Can
Merhaba bugün arkadaşlar ile kaçamak bi cs atmak için girdiğimiz internet kafe de bu klavye vardı ve çok hoşuma gitti şuan Gamepower Warlock Compact kullanıyorum ve memnun değilim bazı tuşlarda ışıkların daha az yanması, alt yön tuşu nun çalışmamaya başlaması vb. gibi sorunlar yaşıyorum alalı da baya olmuştu. Neyse konumuza dönüzcek olursak Pusat K3 Pro RGC Red Switch alınır mı sizce? bazı yerlerde tuşların soyulması gibi sorunlar yazmışlar tuşları o kadar zorlayacak şekilde kullanacağımı düşünmüyorum kullanıyor iseniz ve deneyiminiz sizin de varsa alınır mı nasıldır fiyatı da 1200 TL çok iyi duruyor.

( Bu fiyatlarda güzel klavye önerileriniz varsa onları da atabilirseniz sevinirim ama yurtdışı almak istemiyorum. )

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
k3 pro var bende 2021 de almıştım 1,5 sene falan kullandım tuş silinmesi olmadı hiç hatta ilerde lazım olur diye satmadım o kadar sağlam bi klavye

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Can Geri
Merhaba bugün arkadaşlar ile kaçamak bi cs atmak için girdiğimiz internet kafe de bu klavye vardı ve çok hoşuma gitti şuan Gamepower Warlock Compact kullanıyorum ve memnun değilim bazı tuşlarda ışıkların daha az yanması, alt yön tuşu nun çalışmamaya başlaması vb. gibi sorunlar yaşıyorum alalı da baya olmuştu. Neyse konumuza dönüzcek olursak Pusat K3 Pro RGC Red Switch alınır mı sizce? bazı yerlerde tuşların soyulması gibi sorunlar yazmışlar tuşları o kadar zorlayacak şekilde kullanacağımı düşünmüyorum kullanıyor iseniz ve deneyiminiz sizin de varsa alınır mı nasıldır fiyatı da 1200 TL çok iyi duruyor.

( Bu fiyatlarda güzel klavye önerileriniz varsa onları da atabilirseniz sevinirim ama yurtdışı almak istemiyorum. )

Yay sesi hariç baya iyi klavye

The|Boss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Can
hocam şuan indirimde olan alın dediğiniz klavye varmı?

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Tavsiye etmem outemu switch kullanıyor. O fiyata HP Omen Encoder Red Switch alabilirsiniz. Cherry MX kullanıyor.

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiye etmem outemu switch kullanıyor. O fiyata HP Omen Encoder Red Switch alabilirsiniz. Cherry MX kullanıyor.
o klavye yi de gördüm ama tasarım vb. hoşuma gitmedi ama outemu switch kötü mü hocam ben şuan dediğim gibi Gamepower Warlock Compact Red Switch kullanıyorum benimkilerden iyidir diye düşünüyorum çok arada kaldım klavye konusunda çünkü 2 saat kullanımımda çok hoşnut kalmıştım

Top Bottom