Neler Yeni

Monster Pusat K3 Pro klavyesi hakkında sorularınızı bu konuya yansıtabilirsiniz.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Az önce de Monster ın monitörü hakkında bir konu açtım ikisini de kullanıyorum yardımcı olmak adına böyle birer konu açtım aslında ikisi içinde inceleme konusu açmak isterdim ama şu sıralar foruma o kadar vakit ayıramıyorum maalesef o yüzden böyle bir çözüm ürettim buraya sorduklarınızı müsait olduğum sıralar cevaplamaya çalışacağım böylelikle sorular gözümden kaçmamış olacak ve daha çok yardımcı olabileceğim umarım yanlış anlaşılmam müsait olduğum ilk fırsatta gereken inceleme konusunu da açmayı isterim.(herhangi bir sponsorluğum yok rampage hydra r6 ve gamepower calypso klavyelerinide kullandım .d)

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Yarın dershane dönüşü alıyorum 20:00 gibi 400 TL ye önerir misin? Klavye Rainbow mu RGB mi?

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yay sesi var mı?
yay sesi hakkında normal kullanımda yada direkt kulağımı dayayıp dinlediğimde bile garip kaçıcak bir olayı var normal wasd gibi oyun oynarken veya yazı yazarken fazla kullanılan harflerde yay sesi falan yok kulağımı dayasam bile gelmiyor ama bazı harflerde ve sayılarda örn en çok dikkatimi çeken sağ elimde kalan tuşlarda (harf tuşlarında) normal kullanımda sesini dikkat edersem duyabileceğim cinsten bir yay sesi evet var ama sol tarafta kalan oyun tuşları ve harflerde herhangi bir yay sesi yok diyebilirim.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
nasıl rgb bi eainbow mu mekanik mi yay sesi varmı

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
nasıl RGB bi eainbow mu mekanik mi yay sesi varmı
mekanik evet, yay sesi sorusu cevabı:
yay sesi hakkında normal kullanımda yada direkt kulağımı dayayıp dinlediğimde bile garip kaçıcak bir olayı var normal wasd gibi oyun oynarken veya yazı yazarken fazla kullanılan harflerde yay sesi falan yok kulağımı dayasam bile gelmiyor ama bazı harflerde ve sayılarda örn en çok dikkatimi çeken sağ elimde kalan tuşlarda (harf tuşlarında) normal kullanımda sesini dikkat edersem duyabileceğim cinsten bir yay sesi evet var ama sol tarafta kalan oyun tuşları ve harflerde herhangi bir yay sesi yok diyebilirim.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yarın dershane dönüşü alıyorum 20:00 gibi 400 TL ye önerir misin? Klavye Rainbow mu RGB mi?
Rgb, tek tek tuş ataması hakkında bilgim yok ama istediğin herhangi bir tonu rahatlıkla klavyeye atayabiliyorsun örn ben biraz pembe düşkünüyüm pembe atayıp kullanıyorum bu fiyat bandında tercih edilebilir olduğunu düşünüyorum

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
evet onu bende merak ediyorum, RGB galiba ama arkadaş yanıtlasa daha doğru bilgi edinmiş oluruz.
RGB mi rainbowmu
Evet RGB ,nasıl kanıtlayayım bakın yolluyorum programının ss inide ama tek tek tuşa atama yapabiliniyormu bilmiyorum pek çözemedim yazılımını ben kendime özgü renk verdim ama tek tek tuşa hakkında bilgim yok müsait olduğum zaman onuda detaylıca denemeye çalışırım

Ekler

• RGB.png
    RGB.png
    572.5 KB · Hit: 44

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Evet RGB ,nasıl kanıtlayayım bakın yolluyorum programının ss inide ama tek tek tuşa atama yapabiliniyormu bilmiyorum pek çözemedim yazılımını ben kendime özgü renk verdim ama tek tek tuşa hakkında bilgim yok müsait olduğum zaman onuda detaylıca denemeye çalışırım
Tamamdır reisim her tuşa farklı renk atanmasa da olur benim için her tuş aynı renk yanmasın (rainbow olmasın) yeter :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yarın alıyorum var mı bi h.o

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
reis kutusu güzelmi hissiyatı falan

Tamamdır reisim her tuşa farklı renk atanmasa da olur benim için her tuş aynı renk yanmasın (rainbow olmasın) yeter :D

Yarın alıyorum var mı bi h.o
h.o

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,990
Üyeler
155,025
Son üye
Akif2015