Neler Yeni

Monster Pusat k3 pro red switch modeli nasıldır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
arkadaşlar bu klavye alınır mı ? nasıldır, gamepower tarzı bir mekanik klavye almaktansa monster almak daha iyi diye düşünüyorum. hem tuş fonskiyonları iyi hem de onlardan kaliteli.

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak
o fiyata daha iyi klavyeler alınır monster almayın monsterin hiçbir ürününü önermiyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçeniz ne ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o fiyata daha iyi klavyeler alınır monster almayın monsterin hiçbir ürününü önermiyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçeniz ne ?
800 TL civarları. red switch olması ve mekanik olmasını istiyorum. bu fiyata gamepower tarzı klavyelerden hariç ne alınabilir ? ayrıca neden önermiyorsunuz ?

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak
800 TL civarları. red switch olması ve mekanik olmasını istiyorum. bu fiyata gamepower tarzı klavyelerden hariç ne alınabilir ? ayrıca neden önermiyorsunuz ?
hocam monster kalitesiz marka diye biliyorum ki öyle zaten

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
sadetdin yaman

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,675
İsim
Orkun
arkadaşlar bu klavye alınır mı ? nasıldır, gamepower tarzı bir mekanik klavye almaktansa monster almak daha iyi diye düşünüyorum. hem tuş fonskiyonları iyi hem de onlardan kaliteli.
Monster dan uzak dur dostum. Birinci nedeni garanti süresi bittikten sonra yüzüne bakmıyorlar. Fiyatı direk geçiriyorlar.
İkincisi 800TL ye şuan satılan klavye pandemi başladığı dönemde klavye, mouse, kulaklık, mouse pad vs. full set 900-1000TL bandında satılıyordu. O ürün o kadar yüksek fiyatı haketmiyor. 500-600 bandında olması gerekirdi. (Ekstra özellikleri var tabi ki fiyatı büyük oranda arttırır)

Ayrıca Monster ın yazılımları hala iyi değil. Steelseries, Logitech, Asus, MSI, Redragon tarzı markalara yönelmeni öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
Monster dan uzak dur dostum. Birinci nedeni garanti süresi bittikten sonra yüzüne bakmıyorlar. Fiyatı direk geçiriyorlar.
İkincisi 800TL ye şuan satılan klavye pandemi başladığı dönemde klavye, mouse, kulaklık, mouse pad vs. full set 900-1000TL bandında satılıyordu. O ürün o kadar yüksek fiyatı haketmiyor. 500-600 bandında olması gerekirdi. (Ekstra özellikleri var tabi ki fiyatı büyük oranda arttırır)

Ayrıca Monster ın yazılımları hala iyi değil. Steelseries, Logitech, Asus, MSI, Redragon tarzı markalara yönelmeni öneririm.
hocam dediğiniz doğru hani aldığımız ekmeğin fiyatı bile geçen senelerde 1 TL'ydi fakat şuan bu fiyatlara zaten adam akıllı klavye yokken seçenek de azken monster tek çıkış noktası gibi duruyor bilemiyorum. dediğiniz fiyatlara inince kalitesiz saçma sapan markalardan çıkılmıyor nerdeyse. bu klavyeyi kullandıysanız ve kötü diyorsanız tamam ama neye göre kime göre kötü ki ayrıca gamepower veya başka marka alsan ne kadar iyi destek verecekler onu da bilemiyoruz.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri