Neler Yeni

Montajsız hazır sistem alırsam kargo daha erken gelir mi?

JSezar

80+ Silver
İtopya'dan hazır sistem alacağım. Az çok bilgisayar toplamayı biliyorum. Montajsız alırsam erken gelir mi? Daha önce İtopya'dan hazır sistem aldım gelmesi 2 hafta kadar sürdü. Açıkçası beklemeyi istemiyorum ve aldığım hava soğutmayı takacağım için stok fanı sök takla uğraşmaya gerek yok gibi. Sizce şimdi sipariş etsem 2-3 güne gelir mi?

xTURANN

80+ Bronze
Muhtemelen evet. Test yapmayıp direkt yollarlarsa erken gelir.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
İtopya'dan hazır sistem alacağım. Az çok bilgisayar toplamayı biliyorum. Montajsız alırsam erken gelir mi? Daha önce İtopya'dan hazır sistem aldım gelmesi 2 hafta kadar sürdü. Açıkçası beklemeyi istemiyorum ve aldığım hava soğutmayı takacağım için stok fanı sök takla uğraşmaya gerek yok gibi. Sizce şimdi sipariş etsem 2-3 güne gelir mi?
Sadece kutu halinde göndercekleri için daha hızlı gelir büyük ihtimale ama ben bile bilgisayar montajı yapmış biri olarak bekleyip montajlı almayı tercih ederdim hem vakit alıyor hemde onlar kadar profosyonel yapamıyorsun bazı kablolama düzenini çoğu gördüğüm yere göre.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,567
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Montajlanip gelsin öbür türlü siz uğraşırsıniz bi problem varsa. 2 gün bekleyin fazla bir şey olmaz

JSezar

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece kutu halinde göndercekleri için daha hızlı gelir büyük ihtimale ama ben bile bilgisayar montajı yapmış biri olarak bekleyip montajlı almayı tercih ederdim hem vakit alıyor hemde onlar kadar profosyonel yapamıyorsun bazı kablolama düzenini çoğu gördüğüm yere göre.
hocam sıkıntı yok bir şekil yapardım da montaj olsun kısmı seçili geliyor.sanırım montajsız alamıyacağım.

Reav

80+ Silver
Tahminen evet ama parçalar sorunlu ise yapacak bir şey olmaz uğraşırsınız montajsızda kutuları açıp gönderiyorlar direkt al satı engellemek için

JSezar

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tahminen evet ama parçalar sorunlu ise yapacak bir şey olmaz uğraşırsınız montajsızda kutuları açıp gönderiyorlar direkt al satı engellemek için
bu ilginçmiş.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Vatandan demonte 2 iş günü kargoya verilir diye sistem aldım bugun 7.gün daha kargoya verilmedi artık müşteri hizmetlerinde kiler lütfen küfür etmeyin diye açıyor. Kim kargoya veriyorsa ona ediyorum gerçi.

Top Bottom