Neler Yeni

Motor aldım taksit ödemek için kullanıyorum

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre
Ben 8 ay taksitle motor aldım günlük 20 km iş git gel oluyo e ben motorun borcunu öderken motorun ömründen yiyip km sini de yükseltmiş oluyorum değeri düşüyor ne anlamı kaldı bu işin zaten motor bloğu 60 bin km de gidiyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
emre yokuş
kullanmak için almadıysan niye aldın ?? kullanılıp eskimeyen bir şey gördün mü ?

GirayHan

80+ Gold
motosiklet yatırım aracı değildir bu kafadan kurtulun artık.

bu kafa yüzünden motor piyasası bu halde!

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Hakan Keser
Ben 8 ay taksitle motor aldım günlük 20 km iş git gel oluyo e ben motorun borcunu öderken motorun ömründen yiyip km sini de yükseltmiş oluyorum değeri düşüyor ne anlamı kaldı bu işin zaten motor bloğu 60 bin km de gidiyo
Motoru kullanmayacaksan eskitmeyeceksen neden alıyorsun ki zaten? Altın değil, gümüş değil sonuçta. Fiyatını düşünmeden rahatlığına odaklanarak kullanırsan daha keyifli olabilir durum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Furkan Sünney
20 km günlük kullanımda 60000 km yi kaç günde çıkarıyorsun hesap yaptın mı kardeşim 😂😂 ekseri yatırım için motor almak gerçekten garip. Sayenizde motor yükseltemiyoruz eyvallah

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullanmak için almadıysan niye aldın ?? kullanılıp eskimeyen bir şey gördün mü ?
ben çalışmak için almadım motoru şuan elde var 0 motorun parasını ödemek için motoru kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 km günlük kullanımda 60000 km yi kaç günde çıkarıyorsun hesap yaptın mı kardeşim 😂😂 ekseri yatırım için motor almak gerçekten garip. Sayenizde motor yükseltemiyoruz eyvallah
motorun blok ömrü 60 bin km dedim 100k para veriyoz 60k az bence ömürlük olması lazım

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Hakan Keser
ben çalışmak için almadım motoru şuan elde var 0 motorun parasını ödemek için motoru kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

motorun blok ömrü 60 bin km dedim 100k para veriyoz 60k az bence ömürlük olması lazım
Öyle bir teknoloji icat edilirse neden olmasın :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,047
Üyeler
146,622
Son üye
kaiserlicht
Top Bottom