Neler Yeni

Motora yeni başlamak için öneriler

profestur

80+
başlangıç motorum nk150 idi su piyasada fiyatları ne durumda bilmiyorum ama kesinlikle tavsiye ederim hem görünüş hem performans olarak başlangıç icin ideal

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Mondial Drift L'den uzak durun.
Ehliyetinizi aldınız mı?

hashusged

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Hasan Hüseyin Gedik
İlgilendiği Kategoriler
Tekno
Rks 125r modeli de güzel drift L de

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Berk Era
Ekipmanını al sonrasına bakalım tekrar. fc-motodan gerekirse beraber araştırır çok ucuza dizeriz eksiğin neyse yılbaşı sebebiyle indirimlerde mevcut

CoNKeR

80+ Bronze
Ekipmanını al sonrasına bakalım tekrar. fc-motodan gerekirse beraber araştırır çok ucuza dizeriz eksiğin neyse yılbaşı sebebiyle indirimlerde mevcut
150€ ve üstü harcamalar direk gümrüğe takılıyor. Fc-motodan sipariş vermek için, 150€ altı birkaç hesaptan ayrı ayrı sipariş verilebilir, ama uğraşırsan tabi. Yoksa Fc-moto da bitti. 150€ sınırından dolayı eline ulaşmıyor, gümrükten alabilmek için de bir sürü zaman, para ve uğraş gerekiyor.

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Berk Era
150€ ve üstü harcamalar direk gümrüğe takılıyor. Fc-motodan sipariş vermek için, 150€ altı birkaç hesaptan ayrı ayrı sipariş verilebilir, ama uğraşırsan tabi. Yoksa Fc-moto da bitti. 150€ sınırından dolayı eline ulaşmıyor, gümrükten alabilmek için de bir sürü zaman, para ve uğraş gerekiyor.
150 euro üstü zaten ne alıyosunuz ki yahu aboww :D
124 euro verip revit mont + 18 euro verip çanta aldım + 36 euro kargo = 5400 tl civarında + 824 gümrük vergisi= 6224 tl. TR de aynı mont çanta manta yok 13-14 bin tl.
72 eurodan 2 tanede ayakkabı aldık arkadaşımla bana revit gforce = yine maliyetim 6000 civarında . burada sırf bir çift ayakkabı 6000 tl.

bir kaç hesaptan ayrı almayada gerek yok bir ay içinde 5 parça getirme hakkın zaten var.

fc-motonun bittiği yok yarı fiyatına aldığın şey biter mi yahuu.

He gidip üst düzey 400-500 euroluk dainese alpinstar bakıyorsanız bilemem. arkadaş yeni başlıyor. revit ayarında ekipmanlar işini fazlasıyla çözer.

he eskiden tabii ki daha iyidi ama hala iş görür sankim

tekerinize taş değmesin keyifli sürüşler :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Akkaya
asmarena6 bi konuda bilgi almak istiyodum senden siteye kayıt olurken adres bilgilerini vs türkçe yazdım sıkıntı olur mu bi de 150 euronun içine kargo bedeli dahil mi değil mi ben de sipariş vericem fc motodan revit mont ve eldiven bilgi verirsen sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

150 euro üstü zaten ne alıyosunuz ki yahu aboww :D
124 euro verip revit mont + 18 euro verip çanta aldım + 36 euro kargo = 5400 TL civarında + 824 gümrük vergisi= 6224 TL. TR de aynı mont çanta manta yok 13-14 bin TL.
72 eurodan 2 tanede ayakkabı aldık arkadaşımla bana revit gforce = yine maliyetim 6000 civarında . burada sırf bir çift ayakkabı 6000 TL.

bir kaç hesaptan ayrı almayada gerek yok bir ay içinde 5 parça getirme hakkın zaten var.

fc-motonun bittiği yok yarı fiyatına aldığın şey biter mi yahuu.

He gidip üst düzey 400-500 euroluk dainese alpinstar bakıyorsanız bilemem. arkadaş yeni başlıyor. revit ayarında ekipmanlar işini fazlasıyla çözer.

he eskiden tabii ki daha iyidi ama hala iş görür sankim

tekerinize taş değmesin keyifli sürüşler :)
bi yazdığım mesaja bakabilirsen sevinirim acemiyim yurt dışı alışverişinde

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Berk Era
asmarena6 bi konuda bilgi almak istiyodum senden siteye kayıt olurken adres bilgilerini vs türkçe yazdım sıkıntı olur mu bi de 150 euronun içine kargo bedeli dahil mi değil mi ben de sipariş vericem fc motodan revit mont ve eldiven bilgi verirsen sevinirim

bi yazdığım mesaja bakabilirsen sevinirim acemiyim yurt dışı alışverişinde
Selamlar,
Türkçe olmasında bir sıkıntı olmaz hayır. Sadece orda Company kısmını boş bırak. bizim gümrük cinstir seni şirket falan sanar gümrük vergisi çıkarmaya çalışır belki

kargo hariç evet. sepet tutarın 150 euroyu geçmese yeterli.

XMAS23 kodunu sepete eklemeyi unutma belki bi %10 daha indirim alırsın. bazı ürünlerde çalışıyor kod.

Şayet çalışmadıysa. yeni bir hesap aç doğum günü tarihini 2-3 gün sonrasına al atıyorum 25/12/1994. muhtemelen mail gelcek doğum günü zamanı %10 indirim kodu veren. Onunla alışveriş yap bi şansını dene bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Akkaya
Peki
Selamlar,
Türkçe olmasında bir sıkıntı olmaz hayır. Sadece orda Company kısmını boş bırak. bizim gümrük cinstir seni şirket falan sanar gümrük vergisi çıkarmaya çalışır belki

kargo hariç evet. sepet tutarın 150 euroyu geçmese yeterli.

XMAS23 kodunu sepete eklemeyi unutma belki bi %10 daha indirim alırsın. bazı ürünlerde çalışıyor kod.

Şayet çalışmadıysa. yeni bir hesap aç doğum günü tarihini 2-3 gün sonrasına al atıyorum 25/12/1994. muhtemelen mail gelcek doğum günü zamanı %10 indirim kodu veren. Onunla alışveriş yap bi şansını dene bakalım.
peki Almanya’dan eski bir tanıdığa sordum ürünler imitasyon yani çakma dedi bunun doğruluğu nedir acaba bilginiz var mı bu konuda

Top Bottom