Neler Yeni

125 CC Vitesli başlangıç motorsiklet önerisi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Olabiliyorsa Japon, olamıyorsa Çin harici bir şey olsun. Her zaman böyle tavsiye ederim. Çin malında kesinlikle bir standart yok. Aynı motor biri 20-30bin km arıza cıkarmazken, diğeri 300-500km sonra arıza çıkarabiliyor. Ve çok fazla kronik sorunları oluyor.

Seçenekler bunlarsa kesinlikle Bajaj almaya bak.
Eğer İlla Çin gerekiyorsa QJ bu konuda iyi arkadaşlarda var Srk125 (Qj'nin Srk'sı) mis gibi kullanıyorlar. Memnunlar

Tankman

80+ Bronze
0 fiyatı bu zaten bajaj alacağına al bunu
Hocam olabilir de motorun sıfırı yok piyasada o yüzden diyorum kaç yıllık motor imkansız sifirini bulmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer İlla Çin gerekiyorsa QJ bu konuda iyi arkadaşlarda var Srk125 (Qj'nin Srk'sı) mis gibi kullanıyorlar. Memnunlar
Yok hocam çin şart deil de daha çok kafam hindistan motorlarina gidiyo çin motorlarını kime sorarsam sorayım alma diyolar

Vatan.Delisi

80+ Bronze
Hocam olabilir de motorun sıfırı yok piyasada o yüzden diyorum kaç yıllık motor imkansız sifirini bulmak

Yok hocam çin şart deil de daha çok kafam hindistan motorlarina gidiyo çin motorlarını kime sorarsam sorayım alma diyolar
Hangi motorun sıfırı yok anlamadım eğer Honda CB 125 f modelini diyorsan sıfırı şu an satılıyor bayiden alabilirsiniz fiyatı 107 bin civarında

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,179
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
voge r125 öneririm. şu an 2400kmde ve güç olarak donanım olarak aşırı memnunum motordan. Kontak kapatmadan neredeyse full dip gaz 100km yol gitmişliğim var bana mısın demedi. Özellikle su soğutmalı olması bence çok iyi bi avantaj kesinlikle tavsiye ederim.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Cf moto falan evette sıfır birazda dolu bir motor istiyorsanız eğer qj srk modeli güzel Rks srk dan bahsetmiyorum o kötü

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Çin motorlarındansa Hint motorlarını tavsiye ederim. Bajaj alınır.

Top Bottom