Neler Yeni

Motorumun son hızı normalden düşük.

abcdefg1234

80+ Silver
Rs200 karşılaştırıyorum. Yıllardır motor üstündeyim ve bu motorlar ile çok haşır neşir oldum kendi pulsarım da vardı. 250sr da almaya niyetlendim fakat dediğim gibi motor çok saçma. 50 Lira yakıyorsa 20 lira gidiyor cebine güvenen alsın ama performans beklemesin motordan. 50 ccye rağmen anca 1 2 beygir fark ediyor rs200 ile
Rs 200 250sr dan iyi gidiyor zaten ama 250sr görünüş olarak R25 ten bile iyi bana göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Nk'ların kmler de ortada zaten.
bandicam 2022-10-28 21-33-26-261.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Rs 200 250sr dan iyi gidiyor zaten ama 250sr görünüş olarak R25 ten bile iyi bana göre

Ya öyle değerlendireceksek bu da Yuki Taro 250. Ne kadar güzel görünüyor ama baktığın zaman Yuki işte. Powerboostun Frisby'nin falan RGB psuları gibi. Güzel görünüyor ama işte

yuki-taro-250r-sports-250cc-uyumlu-6-vitesli.jpg

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
Rs200 karşılaştırıyorum. Yıllardır motor üstündeyim ve bu motorlar ile çok haşır neşir oldum kendi pulsarım da vardı. 250sr da almaya niyetlendim fakat dediğim gibi motor çok saçma. 50 Lira yakıyorsa 20 lira gidiyor cebine güvenen alsın ama performans beklemesin motordan. 50 ccye rağmen anca 1 2 beygir fark ediyor rs200 ile
bajajlara ısınamadım 3 yıl cbr125 kullandım masraf çıkarmadı domvardı dominar 250 ile hep sıkıntı çıktı sattık şimdi 250sr veya cbr250 alıcam

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Hocam Pulsarlar türkiyede neredeyse her il ilçede servisi olan,parçası kolay ve ucuza bulunan bir motor. 3 bujili olduğu için sonuna kadar kullanıyor benzini hiç harcamıyor ve performansını da ona göre sonuna kadar veriyor. RS200'ün oturuş pozisyonu da racing gibi bel ağrıtan cinsten değil naked gibi fakat racing görünümlü. Pulsarların yaptığı kilometreler ortada. Millet araba kadar kilometre yapıyor hala cayır cayır gidiyor makina. öyle 40 50 bin km kullan at değil yani.Alıntıyı görüntüle
Hintlerin göz bebeği zaten Pulsarlar. 3 Buji baya fark ettiriyor o zaman performans ve verimlilik olarak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
bajajlara ısınamadım 3 yıl cbr125 kullandım masraf çıkarmadı domvardı dominar 250 ile hep sıkıntı çıktı sattık şimdi 250sr veya cbr250 alıcam
CBR ile dominar kıyaslaması bi kere çok yanlış. CBR'nin çıkaracağı masraf dominardan zaten daha az olacaktır ister istemez. CBR 250 alırsan şuan pişman olursun düzgününü almak için ederinin 2 katı fiyat vermen gerekir

Hintlerin göz bebeği zaten Pulsarlar. 3 Buji baya fark ettiriyor o zaman performans ve verimlilik olarak.
KTM ile aynı fabrikada yapıyorlar motorlarını zaten adamların KTM'den daha fazla KTM hissesi var.

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
CBR ile dominar kıyaslaması bi kere çok yanlış. CBR'nin çıkaracağı masraf dominardan zaten daha az olacaktır ister istemez. CBR 250 alırsan şuan pişman olursun düzgününü almak için ederinin 2 katı fiyat vermen gerekir
125 lik eski modeldi ama dominar yeniydi biraz üzdü ondan sonra ısınamadım

BabaVoss7

80+ Silver
8000 km de var benimde bi nk250 bende anca 150 filan gördüm kral hava koşulu çok önemli naked sonuçta. 90kg 1.90 ım. O videodakiler genelde yazılımlı oluyo modifiyeli oluyo. Yol yokuş aşağı filan anca yani. Seninki gayet iyi. Kötü diyenlere bakma. Paramız olsa zaten triumph alırım. Bu fiyata en iyisi bu. Şükğr şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadı. Koy benzini git.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
125 lik eski modeldi ama dominar yeniydi biraz üzdü ondan sonra ısınamadım
Mesela bak bir örnek vereyim;
Eski CBR 125ler
CBF 150ler
Yamaha YBRler

Millet bu motorları çok az sorun çıkarıyor diye alıyor ama bilmiyorlar ki bu motorlarda sorun çıkaracak çıkarabilecek hiçbirşey yok.

Disk/Kampana fren
Karbüratör
Ampullü sinyaller/far
bu tarz eski donanımlara sahip

Yani bu motorların neresi ne kadar masraf çıkaracak bu motorları yapan markalardan zaten kötü bir motor bloğu beklemiyor ki kimse

Bu motorlarda ne denge sensörü var ne oksijen sensörü motorlarda arıza göstergesi dahi yok başına gelmeden arıza var mı yok mu anlayamıyorsun demek istediğim bu

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,255
İsim
Berk Atmaca
Eski CBR 125ler
CBF 150ler
Yamaha YBRler

Millet bu motorları çok az sorun çıkarıyor diye alıyor ama bilmiyorlar ki bu motorlarda sorun çıkaracak çıkarabilecek hiçbirşey yok.

Disk/Kampana fren
Karbüratör
Ampullü sinyaller/far

Yani bu motorların neresi ne kadar masraf çıkaracak bu motorları yapan markalardan zaten kötü bir motor bloğu beklemiyor ki kimse

Bu motorlarda ne denge sensörü var ne oksijen sensörü motorlarda arıza göstergesi dahi yok başına gelmeden arıza var mı yok mu anlayamıyorsun demek istediğim bu
Yazın motor alma hayalim var. Gerçekleşecek olursa seni rahatsız edecem dostum. Forumdaki en iyi üyelerden biri olduğunu düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Yazın motor alma hayalim var. Gerçekleşecek olursa seni rahatsız edecem dostum. Forumdaki en iyi üyelerden biri olduğunu düşünüyorum.
Düşüncen için teşekkür ederim ben burada insanların üzülmemesi için yardımcı olmaya çalışıyorum sadece. Ne zaman istersen yazabilirsin.

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Eski CBR 125ler
CBF 150ler
Yamaha YBRler

Disk/Kampana fren
Karbüratör
Ampullü sinyaller/far

Hocam Dominar 250'ler çok hoşuma gitti. Onlarda da 3 buji muhabbeti var mı? Birde Dominarlar çift ekstantrik sanırım. NK'lar tek eksantrik 4 subapdı.

Düşüncen için teşekkür ederim ben burada insanların üzülmemesi için yardımcı olmaya çalışıyorum sadece. Ne zaman istersen yazabilirsin.
Hocam motoru sattıracaksınız valla bana. Dominarlara fazla bakmamıştım ben. Daha çok RS'lere bakmıştım ama dominara da bütçem yeterdi aslında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
14lü yaşlarımdan beri motorlarla iç içeyim çok motorda topladım çok motorda alıp sattım Chopperdan racinge nakedden cruisere çok marka model kullandım CFmoto çok düşündüm hep dedim ulan iyi bi özellik bulayım kötü özelliklerini es geçerim vs diye çok abi kendimi kandıramadım. Şuan RKS Titanic 150-S kullanıyorum güncel olarak onu da kazalı aldım kendim topladım o bile 130 km hızlara rahatça çıkabiliyor çıta gibi motor çünkü küçücük. Motorun yaptığı hız marifetinin sadece dörtte beşte biridir belki. Onun dışındaki yakıt ekonomisi,akselerasyonu,parça/servis durumu gibi birsürü etmen var

bandicam 2022-10-28 21-29-00-223.jpg
bandicam 2022-10-28 21-44-44-943.jpg
bandicam 2022-10-28 21-44-53-727.jpg

Hocam Dominar 250'ler çok hoşuma gitti. Onlarda da 3 buji muhabbeti var mı? Birde Dominarlar çift ekstantrik sanırım. NK'lar tek eksantrik 4 subapdı.

Hocam motoru sattıracaksınız valla bana. Dominarlara fazla bakmamıştım ben. Daha çok RS'lere bakmıştım ama dominara da bütçem yeterdi aslında.
Paranı 2. el dominar 400e bile yettirebilirsin

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
14lü yaşlarımdan beri motorlarla iç içeyim çok motorda topladım çok motorda alıp sattım Chopperdan racinge nakedden cruisere çok marka model kullandım CFmoto çok düşündüm hep dedim ulan iyi bi özellik bulayım kötü özelliklerini es geçerim vs diye çok abi kendimi kandıramadım. Şuan RKS Titanic 150-S kullanıyorum güncel olarak onu da kazalı aldım kendim topladım o bile 130 km hızlara rahatça çıkabiliyor çıta gibi motor çünkü küçücük. Motorun yaptığı hız marifetinin sadece dörtte beşte biridir belki. Onun dışındaki yakıt ekonomisi,akselerasyonu,parça/servis durumu gibi birsürü etmen var

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Paranı 2. el dominar 400e bile yettirebilirsin
Şu 3 buji muhabbeti çok hoşuma gitti aslında. Hem yakıtı verimli yakıyor hem de performansı arttırıyor. Valla bilemedim hocam yakın zaman da satar 250 dominar ya da param yeterse 400 dominar alabilirim.

Top Bottom