Neler Yeni

Mount and blade warband iyi mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
Düşük sistem gereksinimli oyun bakıyordum. Bu oyun hem düşük sistem gereksinimli hem de fiyatı uygun. Oyunu hiç oynamadım ve bilmiyorum. Ne diyorsunuz alınır mı? Fiyatı 22 tl

itzzereh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eren
Düşük sistem gereksinimli oyun bakıyordum. Bu oyun hem düşük sistem gereksinimli hem de fiyatı uygun. Oyunu hiç oynamadım ve bilmiyorum. Ne diyorsunuz alınır mı? Fiyatı 22 TL
Oynayabileceğin en iyi oyunlardandir kendisi fakat oyunu daha gelişmiş oynamak istiyorsan diplomacy litdum modunu indirmeni öneririm

akagoblin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Berk
Düşük sistem gereksinimli oyun bakıyordum. Bu oyun hem düşük sistem gereksinimli hem de fiyatı uygun. Oyunu hiç oynamadım ve bilmiyorum. Ne diyorsunuz alınır mı? Fiyatı 22 TL
mükemmel bir baş yapıt

usisi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
huseyin
daha az önce kalktım çok iyi oyun düşük pc dostu ilk başta zorlanabilirsin ama bırakma youtubeden izle biraz sökersin olayı

Bor4

80+ Bronze
22 tl çok iyi fiyat ve eğlenceli duruyor bende ilk defa oynayacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Talha Açıkgöz
İyi, baya iyi, harika, çok iyi. Alabilrsiniz
Hocam mount&blade 2 bannerlord oynamıltım baya hatta bitirmeye yakındım ama nasip olmadı warbandın mantığı nasıl aynımı gene ne bilim asker al çapulcu kes geliş bir tane müttefik elde edin bu tarzmı yine

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Native oyunu oynamak belki sıkıcı olur. Oyuna biraz alıştıktan sonra şu kodu kesinlikle indir ve oyna. Warband'ı bambaşka bir oyun yapıyor.

Top Bottom