Neler Yeni

Mount & Blade II: Bannerlord Sıkıştım.

"thorxium"

80+ Bronze
Arkadaşlar Oyunda 1.5m param var çok fazla demir madenlerim var yani zorlasam 3m bile olur ama sorun şu ki;

Eşim dahi yok i yoldan yoldaş bulmuştum kale nasıl alıcam bilmiyorum hatta denemek için bi krallıga savaş açtım köye saldırdım ama hiç bişey olmadı sadece adamlarla savaş halindeyim kötü oldu yani 104 askerim var ordum biraz yavaş sorularım şunlar;

1.Kendime Eş Nasıl Bulabilirim.
2.Kendi Karllıgımı Nasıl Yapıcam Yani Kale Falan Nasıl Alıcam Böyle 500 Kişi Falanmı Olmam Gerekiyo Anlamadım Ben İmparatorlugu Seçtim Mor Bayraklı Yerle İşbirligi Yapmak İstiyorum.
3.Aldıgım İşletmeleri Nasıl Büyütücem Para Bol Ama Şimdi Aldım 20k Ya Giderler 500 Altın Kar 137.Ne Anladım Bu İşten.
Yani Kısaca Bana Ekonomik Kısımlar Dışında Bunları Nasıl Yapacagımı Söylerseniz Sevinirim.

Soruların Cecabını Başına Sorunun Kaçıncı Olduguna Göre Yazabilirsiniz Mesela 1. Sorunun Cevabını Vericekseniz Başına Bir Yazabilirsiniz.

Şimdiden Cevaplar İçin Teşekkürler...

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,907
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Buyur kardeşim, numara numara veremem ama bildiğin veya bilmediğin her şeyi anlatan bir mega rehber mevcut.

"thorxium"

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buyur kardeşim, numara numara veremem ama bildiğin veya bilmediğin her şeyi anlatan bir mega rehber mevcut.

Peki Tamam Anladım Ama Tek Sorunum Şu Ben Nasıl Kale Alıcam Savaşmadan Anlaşma Yaparak Falan Birinin Altına Girip Tüm Heryeri Almak İstiyorum.

Top Bottom