Neler Yeni

Yardım Mouse hızlı cevirdigimde takılıyor donuyor

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
Mouseyi hızlı çevirdiğimde takılıyor eski mousem de böyle bi sorun yoktu (logitech g300) dedim eskidi herhalde asus cerberus aldım sıfır ürün aynı sorun ondada oldu demekki mouse ile ilgili değil neden olabilir? 2 farklı mouspadda denedim + yıkadım

maslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet Aslan
garantiye yolla,yollamadan önce müşteri hizmetlerine bi sor çözümü vs. varmıdır diye

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
garantiye yolla,yollamadan önce müşteri hizmetlerine bi sor çözümü vs. varmıdır diye
Sorunun mouse ile ilgili oldugunu sanmıyorum eskiden kullandigim dandik everest bi mouse vardı onda hafif gecikme oluyordu ama takılma hiç yoktu birde g300 u uzun suredir kullaniyorum bi sıkıntısi yoktu pat diye hepsi bozuldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Format herşeyin cozumudur diyerek format da atdım 3 hatta 4 mousedede aynı sorun

maslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet Aslan
Sorunun mouse ile ilgili oldugunu sanmıyorum eskiden kullandigim dandik everest bi mouse vardı onda hafif gecikme oluyordu ama takılma hiç yoktu birde g300 u uzun suredir kullaniyorum bi sıkıntısi yoktu pat diye hepsi bozuldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Format herşeyin cozumudur diyerek format da atdım 3 hatta 4 mousedede aynı sorun
format farene herhangi bir etki etmez sadece sistemini formatlamış olursun sorun farendedir.

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
format farene herhangi bir etki etmez sadece sistemini formatlamış olursun sorun farendedir.
3 Mousede denedim hepsi birebir aynı sorun bunun üzerine sıfır mouse aldım ondada olmasi normal mi peki sistemsel gibi görünüyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,439
Üyeler
154,747
Son üye
Tolga O
Top Bottom