Neler Yeni

Çözüldü✓ Mouse ve Klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Arda Deniz

Mesaj otomatik birleştirildi:

bu ikiliyi öneririm.

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Oğuzhan

bu ikiliyi öneririm.
Teşekkürler logitech tercih etmiyorum

O zaman mizar mz60 + lamzu

Klavye olarak buda olur ( mizar mz60 lar ikinci elde 500-750 arasi bulunuyor sıfır bide hepsi zamaninda çok uygun bi fiyata düşmüştü herkes al sat yapti hala elinde kalanlar var sari sitdede bol bence al
teşekkürler inceliyorum.

egebaranakk0

80+ Silver
Teşekkürler logitech tercih etmiyorum

teşekkürler inceliyorum.
Hocam attiğim mouseyi KESSSİNLİKLE öneriyorum istersen incelemesi swarcow kralimin kanalinda var kendiside şuan onu kullaniyor tutuş şekillerinede bire bir ( palm , claw, hybrid ) ancak tek bir tutuş şeklini pek benimsemiyor o da finger tip tutuş harici switchleri kahil switchlerle ayni hatta daha üst kalitede sensörüde şuanki en iyi sensör üstüne rakip yok ( x2 mini tek muadili ) klavye kisminda mizar çok şık şuanda sarı sitede 700 liralara satiyorlar ( beyaz olanlarini , beyaz olan klavyelerin kutusunda da siyah klavye görseli var aldanma ilanlati incele) , ajazz a gelirsek f/p klavyelerden biri ama mizara tercih edilmez

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Oğuzhan
Hocam attiğim mouseyi KESSSİNLİKLE öneriyorum istersen incelemesi swarcow kralimin kanalinda var kendiside şuan onu kullaniyor tutuş şekillerinede bire bir ( palm , claw, hybrid ) ancak tek bir tutuş şeklini pek benimsemiyor o da finger tip tutuş harici switchleri kahil switchlerle ayni hatta daha üst kalitede sensörüde şuanki en iyi sensör üstüne rakip yok ( x2 mini tek muadili ) klavye kisminda mizar çok şık şuanda sarı sitede 700 liralara satiyorlar ( beyaz olanlarini , beyaz olan klavyelerin kutusunda da siyah klavye görseli var aldanma ilanlati incele) , ajazz a gelirsek f/p klavyelerden biri ama mizara tercih edilmez
Hocam attığınız klavye çok hoşuma gitmedi şuan kafamdaki klavye 1.6k civarı olduğu için bu mouse bütçemi aşıyor.
Aklımdaki klavye HyperX Alloy Origins 65 red switch
Aklımdaki mouse glorious model o kablosuz
ikisinide swarcow mouse ve klavye önerisi videosunda gördüm hoşuma gitti.
Sence nasıllar?

• Beğen
Reaksiyonlar: Tsuu

Tsuu

80+ Bronze
Toplam 3000 TL bütçem var. Genel olarak fps oyunları oynuyorum ve Unity ve C# eğitimi alıyorum. Rahat edebileceğim klavye ve mouse önerirseniz sevinirim.

KLAVYE
-%75 veya %70 klavye.
-Beyaz ve RGB olursa iyi olur.
-Mekanik Sesi az Switch.
-Mümkünse Yurt İçinde satışı olan bir klavye ama çok sorun değil.

MOUSE
-Palm Tutuş.
-Kablosuz önceliğimdir ama fark etmez.

Biraz fazla şart oldu sanki
:unsure::unsure:
model d wireless palm icin baya güzel ben geçenlerde aldım gayet güzel

O zaman mizar mz60 + lamzu

Klavye olarak buda olur ( mizar mz60 lar ikinci elde 500-750 arasi bulunuyor sıfır bide hepsi zamaninda çok uygun bi fiyata düşmüştü herkes al sat yapti hala elinde kalanlar var sari sitdede bol bence al
hocam attığınız mouse mükemmel bir mouse hatta benim en sevdiğim mouse kendisi çok güzel

rynsz

80+ Bronze
mouse olarka glorious model o önerimdir.

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Oğuzhan

rynsz

80+ Bronze

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Oğuzhan
model d wireless palm icin baya güzel ben geçenlerde aldım gayet güzel

hocam attığınız mouse mükemmel bir mouse hatta benim en sevdiğim mouse kendisi çok güzel
palm claw karışık tutuyorum yani emin değilim tam tutuşumdan. Büyük ihtimal palm tutuyorum o yüzden model d alırım büyük ihtimal. Zaten bu mouse da beyaz renk seçeneği çok hoşuma gitti model o da beyaz 1 tane buldum o da çok pahalı geldi model d için beyaz almayı düşünüyorum teşekkürler.

egebaranakk0

80+ Silver
palm claw karışık tutuyorum yani emin değilim tam tutuşumdan. Büyük ihtimal palm tutuyorum o yüzden model d alırım büyük ihtimal. Zaten bu mouse da beyaz renk seçeneği çok hoşuma gitti model o da beyaz 1 tane buldum o da çok pahalı geldi model d için beyaz almayı düşünüyorum teşekkürler.
Hocam klavyeleri neden beğenmedin bilmiyorum ancak mouse u al klavyeyi daha uyguna çözmeye çalışırsın model o ve d sensör ve switch açısından lamzunun yanina bile yaklaşamaz şuan piyasada ki en iyi mouse kaçırma zaten zamdan baya bi nasibini alicak sana tek diyeceğim mouse lamzu atlantis klavyeyide mizar mz60 illaki mizari beğenmedim diyosan 👇

Son düzenleme:

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Oğuzhan
Hocam klavyeleri neden beğenmedin bilmiyorum ancak mouse u al klavyeyi daha uyguna çözmeye çalışırsın model o ve d sensör ve switch açısından lamzunun yanina bile yaklaşamaz şuan piyasada ki en iyi mouse kaçırma zaten zamdan baya bi nasibini alicak sana tek diyeceğim mouse lamzu atlantis klavyeyide mizar mz60 illaki mizari beğenmedim diyosan 👇

hocam ajazz çok hoşuma gitti ama ben bu tür markaları hiç duymadım (ilgili olmadığım için) ve klavye 666tl bu dönemde 666tl ye alabileceğim bir klavye çok iyimiş gibi gelmedi bana ve birkaç satıcının yorumlarında gördüğüm kadarıyla biraz çınlama sorunu varmış en sevmediğim şey çınlama sorunu. Ekipman markası konusunda çok cahil biriyim :(

egebaranakk0

80+ Silver
hocam ajazz çok hoşuma gitti ama ben bu tür markaları hiç duymadım (ilgili olmadığım için) ve klavye 666tl bu dönemde 666tl ye alabileceğim bir klavye çok iyimiş gibi gelmedi bana ve birkaç satıcının yorumlarında gördüğüm kadarıyla biraz çınlama sorunu varmış en sevmediğim şey çınlama sorunu. Ekipman markası konusunda çok cahil biriyim :(
Hocam bu kadar bütcen varken glorius model serisini alma klavye konusundada kullandiği switch üst düzey değil klasik blue switch normal yani ha dersen katlanamam attiğim klavyelerde yok mouse kisminda lamzu atlantisi al kalan paraya klavye bak derim

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hotswappable olmaması sorun değil dersen Anne Pro2 öneririm. Hot swappable olması daha iyi olur dersen SnowFox alabilirsin. Tabi klavyelerin %60 olması sorun olmazsa. %70 klavye çok az bulunuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,896
Üyeler
156,853
Son üye
efsanebrt
Top Bottom