Neler Yeni

Çözüldü✓ Mouse ve Klavye önerisi

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Oğuzhan
Hocam bu kadar bütcen varken glorius model serisini alma klavye konusundada kullandiği switch üst düzey değil klasik blue switch normal yani ha dersen katlanamam attiğim klavyelerde yok mouse kisminda lamzu atlantisi al kalan paraya klavye bak derim
hocam şu klavye nasıl sence

egebaranakk0

80+ Silver
hocam şu klavye nasıl sence
Güzel ancak bu paraya razer miniler var yada scop deluxe
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deluxe yerine bu da var

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Oğuzhan
Güzel ancak bu paraya razer miniler var yada scop deluxe

Deluxe yerine bu da var
scop deluxe yanlış bilmiyorsam tam klavye yani benim istediğim gibi değil.
Razer miniler de galiba %60 o da benim istediğim boyda değil.

egebaranakk0

80+ Silver
scop deluxe yanlış bilmiyorsam tam klavye yani benim istediğim gibi değil.
Razer miniler de galiba %60 o da benim istediğim boyda değil.
Evet senin dediğin gibi attiğim rog falchiona bakabilirsin

( scop tkl den kat kat daha iyi switchleri mx cherry )

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Oğuzhan
Evet senin dediğin gibi attiğim rog falchiona bakabilirsin

( scop tkl den kat kat daha iyi switchleri mx cherry )
attığın klavyede hoşuma gitti. ikisinin switchleri arasındaki fark çok fazla mı yani. Çok anlamıyorum da.
Bir de beyaz ekipmanlar topluyorum ve benim attığım klavyenin görünüşü aşırı hoşuma gitti gerek kasası gerek rengi. Switch farkları çok etkilemiyorsa benim attığımı almayı düşünüyorum.
Son olarak ilerde yazılımı iş olarak yaptığım zaman daha kompakt bir klavye almaya karar verdim şuan asus scop tkl'nin kasası aşırı hoşuma gitti.

Son düzenleme:

egebaranakk0

80+ Silver
attığın klavyede hoşuma gitti. ikisinin switchleri arasındaki fark çok fazla mı yani. Çok anlamıyorum da.
Bir de beyaz ekipmanlar topluyorum ve benim attığım klavyenin görünüşü aşırı hoşuma gitti gerek kasası gerek rengi. Switch farkları çok etkilemiyorsa benim attığımı almayı düşünüyorum.
Son olarak ilerde yazılımı iş olarak yaptığım zaman daha kompakt bir klavye almaya karar verdim şuan asus scop tkl'nin kasası aşırı hoşuma gitti.
Hocam attiğim falchion her yerde iş gören masaya hayvan gibi yayilmayan gayet tatlı switchler kullanan bi klavye attiğin klavyede gayet iyi ben olsam galiba falchion alirdim duruşu tuş dizilimi vs çok tatlı ancak beyaz bi scop tkl de işi bozmaz al hocam üzülmezsin bide bişey daha sorucam mouse olayini ne yaptin

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Oğuzhan
Hocam attiğim falchion her yerde iş gören masaya hayvan gibi yayilmayan gayet tatlı switchler kullanan bi klavye attiğin klavyede gayet iyi ben olsam galiba falchion alirdim duruşu tuş dizilimi vs çok tatlı ancak beyaz bi scop tkl de işi bozmaz al hocam üzülmezsin bide bişey daha sorucam mouse olayini ne yaptin
Hocam klavyenin fiyatı yükselttiğim için model d almayı planlıyorum o da çok hoşuma gitti mouse pad ile birlikte glorious. Dediğin mouse çok iyi ama klavye benim için daha ön planda olduğu için klavye fiyatı artırıp mouse da daha düşük olanı seçtim.

chawzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kaan
Toplam 3000 TL bütçem var. Genel olarak fps oyunları oynuyorum ve Unity ve C# eğitimi alıyorum. Rahat edebileceğim klavye ve mouse önerirseniz sevinirim.

KLAVYE
-%75 veya %70 klavye.
-Beyaz ve RGB olursa iyi olur.
-Mekanik Sesi az Switch.
-Mümkünse Yurt İçinde satışı olan bir klavye ama çok sorun değil.

MOUSE
-Palm Tutuş.
-Kablosuz önceliğimdir ama fark etmez.

Biraz fazla şart oldu sanki
:unsure::unsure:
mouse olarak haste wireless önerebilirim daha çok claw için uygun olsada palmda tutulabilir
klavye olaraksa ajazz ak33 red switch alabilirsiniz çok sessiz değil ama işinizi görür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,894
Üyeler
156,852
Son üye
efsanebrt
Top Bottom