Neler Yeni

Çözüldü✓ Mousepad önerisi ve skatez

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bivizy
Merhaba. Fps oyunu için mousepad önerilerine ihtiyacim var. Bütçe 1000 TL + Mousemin skatezleri sanirim %100 ptfe den yapilmis. Cam skatez almak istiyorum ama nerden nasil bulurum bir bilgim yok. Yardimci olan olursa sevinirim. Mousem Darmoshark m3 4k.( Mousepad icin butce 1000 tl fakat skatez kesin degil. Sadece cam skatez nerden alirim bunu bildirirseniz sevinirim.)

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
slm
Universal olanı birçok yerde ve birçok mouse üzerinde kullanabilirsin ytde bi arkadaş vardı bu universal olanların daha işlevli daha iyi hareket ettiğini söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam

Cam skatez mousepad hakkında bir şey diyemiyorum. Ama aynı arkadaş cam skatezlerin sorunlarını da anlatıyordu biraz araştırırsan fikirlerinin daha iyi netleşebilir.

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bivizy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Universal olanı birçok yerde ve birçok mouse üzerinde kullanabilirsin ytde bi arkadaş vardı bu universal olanların daha işlevli daha iyi hareket ettiğini söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam

Cam skatez mousepad hakkında bir şey diyemiyorum. Ama aynı arkadaş cam skatezlerin sorunlarını da anlatıyordu biraz araştırırsan fikirlerinin daha iyi netleşebilir.
Bu attigin skatez orijinal mouse skatezi degil mi? Yoksa ayri bir skatez mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve 2 skatez atmissin ilki mouse icin 2. Attigin ürün ney? + Hoverpad ne oluyor?

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
slm
Ve 2 skatez atmissin ilki mouse icin 2. Attigin ürün ney?
Ürünün isminden anlayabileceğin üzre Evrensel yani birçok mouse için kullanabileceğin daire şeklindeki skatezler mouseuna 4 adet kare veya dikdörtgen şeklini tamamlayacak şekilde takıyor ve kullanabiliyorsun en az 3 tanesi yeter 4 5 6 sayısı senin elinde 4 yeterli üzeri ise biraz keyfi.

Bu attigin skatez orijinal mouse skatezi degil mi? Yoksa ayri bir skatez mi
Orijinal derken tam anlayamadım ama M3 ve M3 4K için Wraith tarafından yapılmış birebir uyumlu skatezler.

Hoverpad ne oluyor?
Hoverpad ne işe yarar?
%100 saflıkta PTFE'den üretilmiş Wraith Hoverpad v2 sayesinde sürtünme katsayınızı minimuma indirin. Hoverpadler çoğu mouse'un altında gelen normal skatezlere kıyasla daha kalın üretilir, bu hem ürünün ömrünü uzatır hem de takılma hissiyatını ortadan kaldırır.

KAMAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Kamar
Bence cam skatez işi fantezi bir kere kullandım ptfe ye geri döndüm Wraith iyidir bu konuda universal e girme bence kendi modelin hazırda varsa al geç. Mousepad konusunda klassegear longtenglere bakmanı öneririm ben şahsen huoyun modelini kullanıyorum

Top Bottom