Neler Yeni

Mpow Air II KABLOSUZ 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Nays ile 🔥🔥🔥756 TL🔥🔥🔥

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Y K
satıcı ile görüştüm kablosuzmuş ve piyasanın en uygun fiyatında şuan, kopma sorunlarından bahsediliyor @Ckribrahim bilgisi vardır belki doğru mu reis?

not: mikrofon çıkmıyor

piyasa 950+

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,469
İsim
Diyarhan

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Y K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mikrofon kopma oluyordu. Şuan olmuyor sanırım kardeşim kullanıyor benim. Alınır.

geri dönüşün için teşekkürler kardeşim, biraz araştırdım Air II olan modeliymiş bu bir de bunun Air I varmış, kopma olmayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de kopuyordu az önce sordum bu durum kalmamış ilginç geldi.
bass tiz nasıl? şarjı kaç saat 7 geçiyor resmiyette ama

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
geri dönüşün için teşekkürler kardeşim, biraz araştırdım Air II olan modeliymiş bu bir de bunun Air I varmış, kopma olmayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bass tiz nasıl?
Air II bendeki. Mavi direk bunun aynısı. Ses olarak yeni bir kulaklıktan örnek vereyim. Sennheiser Gsp 301 nin çok benzeri.

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Bu fiyata başka hangi kulaklığı önerirsiniz? Wireless olması şart değil. Donanım arşivi bugün incelediği gamepower ile kıyaslarsak hangisi ağır basar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yusuf
839tl şuan

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mehmet
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Air II bendeki. Mavi direk bunun aynısı. Ses olarak yeni bir kulaklıktan örnek vereyim. Sennheiser Gsp 301 nin çok benzeri.
Üstadım o zaman gsp 301 siparişini iptal edip bunu alsam aralarında çok ses farkı yaşamam demi. İkisini de kullanan birisi olarak sizin yorumunuz sanki kalite farkı olmaz gibi.

ugrcngny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Uğur
HyperX Cloud II tasarım çakması mı bana mı öyle geliyor?

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
halil
alayım mı gsp301 i kaçırdım.. cs valo oynuyom mikrofonuda önemli sesi falanda
Üstadım o zaman gsp 301 siparişini iptal edip bunu alsam aralarında çok ses farkı yaşamam demi. İkisini de kullanan birisi olarak sizin yorumunuz sanki kalite farkı olmaz gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
alayım mı gsp301 i kaçırdım.. cs valo oynuyom mikrofonuda önemli sesi falanda
Ben videolarını izledim uzun kullanım çokta içerik yok zaten. Kablosuz sizin için zorunlu değilse almayın. Kablosuz şart ise alıp kullanabilirsiniz rakiplerine göre fiyat avantajı var diyorlar. Kablosuz şart ise bunun yerine rampage crack bakın hocam. Arada fiyat farkı var ama o daha başarılıdır.

Top Bottom