Neler Yeni

Msi alpha laptop öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Çağatay berk telli
n11'den MSI Alpha 15 B5EEK-007XTR R7-5800H 16 GB 1 TB SSD RX 6600M 144Hz 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Arkadaşlar bu ürün sanırım bugün satışa çıkmış.Fiyatina göre alınabilecek en iyi pc degil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Çağatay berk telli
Aldıysanız yapacak bir şey yok. Ama satıcı hakkında şüphelerim var. Ürün geldiğinde yazarsanız iyi olur.
Hocam ürün geldi kurulumu falan yaptim msi centeri indirdim bir kaç uygulama falan kurdum(bazi uygulamalar bu sistem icin uygun değil uyarsi verdi),oyun testleri yaptım çok iyi performans veriyor ama bana ısınıyor gibi geldi valo, cs gibi oyunlarda 400 fps veriyor ama cpu 75 derecede çalışıyor ortalama, bunu için önerdiğiniz bir msi yazılımı veya yapmam gereken bir sey var mi

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,299
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Hocam ürün geldi kurulumu falan yaptim msi centeri indirdim bir kaç uygulama falan kurdum(bazi uygulamalar bu sistem icin uygun değil uyarsi verdi),oyun testleri yaptım çok iyi performans veriyor ama bana ısınıyor gibi geldi valo, cs gibi oyunlarda 400 fps veriyor ama cpu 75 derecede çalışıyor ortalama, bunu için önerdiğiniz bir msi yazılımı veya yapmam gereken bir sey var mi
Ben dün cpu ile ilgili konu açtım ona bakabilirsiniz https://forum.donanimarsivi.com/konu/oyunlarda-cpu-sicakligim-fazla-mi.595932/ sorularınız olursa konuşma kısmına beklerim

TİTAN.

80+ Platinum
Hocam basit çözüm olarak bilgisayarı hafif havaya kaldırabilirsiniz bide altınsa soğutucu alabilirsiniz bende zalman ns2000 var tavsiye ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,235
Üyeler
142,875
Son üye
emreca11
Top Bottom