Neler Yeni

MSI Anakart RGB Kontrol

KnavesEko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emrecan
Arkadaşlar bende MSI MPG B550 Gaming Plus anakart var ancak mystic light uygulamasından sadece ekran kartı ve ramleri kontrol edebiliyorum. Anakartın üzerinde de led var ama kontrol edemiyorum. Sıvı soğutmam ve fanlarım da mystic light uyumlu olmasına rağmen uygulama üzerinden görünmüyor. Uygulamada da şöyle bir hata alıyorum. Anakartın incelemelerini izlediğimde uygulamada anakart ve diğer ekipmanlar da görünüyor fakat bende durum görsellerdeki gibi.

Ekler

• WhatsApp Image 2024-02-02 at 02.00.38.jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-02 at 02.00.38.jpeg
    463.3 KB · Hit: 33
  • Ekran görüntüsü 2024-02-02 020539.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-02 020539.png
    484.4 KB · Hit: 41

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Anakart üzerinde RGB kapatıp açmak için dip switch varmı kapalı olabilir. Anakart bios güncellemesi ve RGB firmware güncellemesi yapman gerekebilir

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Peki uygulamada Mystic Light V1 V2 gibi seçenek varmı veya bios ayarlarında Mystic Light ile ilgili bir ayar daha olması lazım onları farklı kombinasyonlar ile denemen gerekebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Asas
Arkadaşlar bende MSI MPG B550 Gaming Plus anakart var ancak mystic light uygulamasından sadece ekran kartı ve ramleri kontrol edebiliyorum. Anakartın üzerinde de led var ama kontrol edemiyorum. Sıvı soğutmam ve fanlarım da mystic light uyumlu olmasına rağmen uygulama üzerinden görünmüyor. Uygulamada da şöyle bir hata alıyorum. Anakartın incelemelerini izlediğimde uygulamada anakart ve diğer ekipmanlar da görünüyor fakat bende durum görsellerdeki gibi.

Böyle bir şey mi yapman gerekiyor acaba

furkanfer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Fer
Konuyu hortlatıyor gibi olacam ne yaptınız çözümünü bulabildiniz mi aynı sorun bende de var daha önce ayarlayabiliyordum şuan ne yaptıysam anakartı görmüyor program ve aynı hatayı alıyorum çözümünü bulabildiniz mi?

Top Bottom