Neler Yeni

Msi b450 m a pro max anakart m2 desteği

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Bülent Can
Msi b450m a pro max anakartim var m2 ssd alacagim ama nvme veya düz m2 ssd fark eder mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
fark etmez ama nwe daha iyi veri depolar benim bildiğim

intrusion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
atif kekç
nvme sata ssd ye göre çok daha hızlı okuma yazma yapar ,durumun varsa nvme almanı öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Bülent Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nvme sata ssd ye göre çok daha hızlı okuma yazma yapar ,durumun varsa nvme almanı öneririm
M2 alacam ama 2 cesit bi tek cikintili var bide iki cikintili fark eder mi? diye onu dusunuyorum m2 yuvasina her turlu m2 olurmu nvme veya normal

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
B450M-A PRO MAX anakarta hem NVMe M.2 SSD'leri, hem de SATA M.2 SSD'leri takabilirsin. Mümkünse NVMe M.2 SSD al. SATA M.2 SSD'ler zaten NVMe M.2 SSD'ler kadar piyasada hakim değiller.

arifsah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Arif Şahin
M2 alacam ama 2 cesit bi tek cikintili var bide iki cikintili fark eder mi? diye onu dusunuyorum m2 yuvasina her turlu m2 olurmu nvme veya normal
3 bacaklı olanlar M2 Satadır 2 Bacaklı olanlar Nvme SSD'lerdir. M2 sata ile normal satadan takılan SSD'nin farkı yoktur sata veri yolunu kullanır. M2 Sata SDD'lerde 500mb okuma yazma hızının üstüne çıkamazsınız. İmkan dahilinde 2 bacaklı yani Nvme SSD almanız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Bülent Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 bacaklı olanlar M2 Satadır 2 Bacaklı olanlar Nvme SSD'lerdir. M2 sata ile normal satadan takılan SSD'nin farkı yoktur sata veri yolunu kullanır. M2 Sata SDD'lerde 500mb okuma yazma hızının üstüne çıkamazsınız. İmkan dahilinde 2 bacaklı yani Nvme SSD almanız.
Onerebilecegin model varmi sistemimde sata ssd var oyunlari ona yukleyince c diski doluyor sistem kasmaya basliyor bende düşük gb li m2 almayi dusunuyorum en fazla 250 gb lik olmasi yeterli sadece isletim sistemi kurcam

arifsah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Arif Şahin
Onerebilecegin model varmi sistemimde sata ssd var oyunlari ona yukleyince c diski doluyor sistem kasmaya basliyor bende düşük gb li m2 almayi dusunuyorum en fazla 250 gb lik olmasi yeterli sadece isletim sistemi kurcam
Bütçeniz nedir?

arifsah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Arif Şahin
90 TL daha çıkarsanız en sağlıklısı bu olacaktır. Eğer çıkamam derseniz ona göre bakabilirim.

Top Bottom