Neler Yeni

MSI B650 GAMING PLUS WIFI öneri

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Taksim Delisi Cenk
Edit : 6350 tl den vadesiz 9 taksitle dün satın aldım.Bugün 8,268 tl olmuş.iyiki aldık

Tek anakarta düştüm.alınır mı? sizde Bugün son gün iş bankası kartlarla Pazaramada ilk 5000 tl üzeri alışverişe 500 tl de indirim veriyor.
6399 TL ve vadesiz 9 taksit olarak alıcam.yorumlarınızı bekliyorum.
b650-gaming-plus-wifi-hero-block01.png

Son düzenleme:

ThE LoSt

80+ Gold
Edit : 6350 TL den vadesiz 9 taksitle dün satın aldım.Bugün 8,268 TL olmuş.iyiki aldık

Tek anakarta düştüm.alınır mı? sizde Bugün son gün iş bankası kartlarla Pazaramada ilk 5000 TL üzeri alışverişe 500 TL de indirim veriyor.
6399 TL ve vadesiz 9 taksit olarak alıcam.yorumlarınızı bekliyorum.
Alıntıyı görüntüle
7800x3d 7950x3d gibi tepe nesil oyun işlemcilerini dahi rahatlıkla besleyecek kapasite de bir anakarttır daha önce 5800 civarına satıldı fakat sizin fiyatta kötü sayılmaz güle güle kullanın.

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Baran Kut
Hayırlı olsun.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Taksim Delisi Cenk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
7800x3d 7950x3d gibi tepe nesil oyun işlemcilerini dahi rahatlıkla besleyecek kapasite de bir anakarttır daha önce 5800 civarına satıldı fakat sizin fiyatta kötü sayılmaz güle güle kullanın.
5800 civarındayken,yeni anakart alma düşüncem yoktu.dün baktım seçim sonrası son 2 saat vardı 1 nisana o ara çektim bitane seçimden sonra saplayacaklar biliyordum 😀o dediğiniz tepe modelleri alacak bütçemde yok,kullanacak render vs gibi durumumda yok.
En yüksek Ryzen 7700 den öteye geçemem zaten,yorumunuz için teşekkür ederim.Bugün kargo verdiler yarın gelir.
Satıcı tekra market evime 13km.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
924
İsim
mehmet ali oğuz
5800 civarındayken,yeni anakart alma düşüncem yoktu.dün baktım seçim sonrası son 2 saat vardı 1 nisana o ara çektim bitane seçimden sonra saplayacaklar biliyordum 😀o dediğiniz tepe modelleri alacak bütçemde yok,kullanacak render vs gibi durumumda yok.
En yüksek Ryzen 7700 den öteye geçemem zaten,yorumunuz için teşekkür ederim.Bugün kargo verdiler yarın gelir.
aynı anakartı 7800x3d ile kullanıyorum tek sorunum bazen ethernet kopuyor ddr5 kaynaklımı yoksa anakartmı çözemedim. Wifide sorun olmuyor.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Taksim Delisi Cenk
aynı anakartı 7800x3d ile kullanıyorum tek sorunum bazen ethernet kopuyor ddr5 kaynaklımı yoksa anakartmı çözemedim. Wifide sorun olmuyor.
asus a620mk var bende böyle bir sorun yaşamıyorum.Farklı sorunlarım var mesela remleri 6000 mhz de çalıştırınca videolarda ses takılması oluyor.
PC uyku moduna alınca artık uyanmıyor kasayı kapat aç yapmak gerekiyor.Remleri 5600 e çekince düzeldi mesela.
modemle kasa arası 40 50 CM kablolu kullanıyorum.Ama wifi de olmuyorsa wifi ilede kullanırım.
Bios güncellediniz mi dicemde yapmışsınızdır herhalde veya harici etherner driveri kurdunuz mu ?

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
924
İsim
mehmet ali oğuz
asus a620mk var bende böyle bir sorun yaşamıyorum.Farklı sorunlarım var mesela remleri 6000 mhz de çalıştırınca videolarda ses takılması oluyor.
PC uyku moduna alınca artık uyanmıyor kasayı kapat aç yapmak gerekiyor.Remleri 5600 e çekince düzeldi mesela.
modemle kasa arası 40 50 CM kablolu kullanıyorum.Ama wifi de olmuyorsa wifi ilede kullanırım.
Bios güncellediniz mi dicemde yapmışsınızdır herhalde veya harici etherner driveri kurdunuz mu ?
Bİos mecbur güncelledim ramler 7200 mhz de xmp açarak stabil calışıyor son bios ile birlikte. wifi 6 modem var zaten kabloya pek ihtiyacım yok ama böylede bir sorunum var servise göndermek dahi istiyorum .

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Celal Smyrna
emin olmamakla birlikte bu tür hataların en az olduğu marka am5 tarafında gigabyte olabilir.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Taksim Delisi Cenk
emin olmamakla birlikte bu tür hataların en az olduğu marka am5 tarafında gigabyte olabilir.
gigabyte gaming x alayım dedimde.Geçmişten gelen gigabyteın bios vs olan zayıflığı ve çevreminde gigabyte alınmaz telkinleri ile çok anakartını kullanıp 1 kez bile sorun yaşamadığım msi aldım.
Asus b550 Rog vs de kullandım yine rem uyuşmazlıklar vs vs sıkıntılar çektik ya
7500F de remlerde 6000 mhz ama daha üstüne çıkarırmı anakar acaba 😀
Bİos mecbur güncelledim ramler 7200 mhz de xmp açarak stabil calışıyor son bios ile birlikte. wifi 6 modem var zaten kabloya pek ihtiyacım yok ama böylede bir sorunum var servise göndermek dahi istiyorum .
En kral valorant oynamış olucam online olarak.Bende bi sorun olacağını sanmıyorum.Wifi 5,0 var modemde

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
924
İsim
mehmet ali oğuz
gigabyte gaming x alayım dedimde.Geçmişten gelen gigabyteın bios vs olan zayıflığı ve çevreminde gigabyte alınmaz telkinleri ile çok anakartını kullanıp 1 kez bile sorun yaşamadığım msi aldım.
Asus b550 Rog vs de kullandım yine rem uyuşmazlıklar vs vs sıkıntılar çektik ya
7500F de remlerde 6000 mhz ama daha üstüne çıkarırmı anakar acaba 😀

En kral valorant oynamış olucam online olarak.Bende bi sorun olacağını sanmıyorum.Wifi 5,0 var modemde
Yok yok sorun olmuyor da işte ben ethetnet kullanımı seven birisiyim wifi ve masüstü birlikte sevmiyorum :) takıntı diyelim. Harici DDR5 ile alakalıda olabilir çünki aynı sorunu b650 tomohawk model kullanan arkadaşımda yaşıyor bazen ya msi markasında sorun var yada ddr5 sistemde.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Taksim Delisi Cenk
Yok yok sorun olmuyor da işte ben ethetnet kullanımı seven birisiyim wifi ve masüstü birlikte sevmiyorum :) takıntı diyelim. Harici DDR5 ile alakalıda olabilir çünki aynı sorunu b650 tomohawk model kullanan arkadaşımda yaşıyor bazen ya msi markasında sorun var yada ddr5 sistemde.
ddr5 i windows 11 gibi görüyorum ben, daha tam stabil değil bence.
ethernette öyle bir durum olursa wifi geçicez demekki

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
924
İsim
mehmet ali oğuz
ddr5 i windows 11 gibi görüyorum ben, daha tam stabil değil bence.
ethernette öyle bir durum olursa wifi geçicez demekki
ama artık güncelleme almıyor oturdu bayağı ram mhz leri felan açılış süresi şuanda tam kendi :)

ThE LoSt

80+ Gold
Tekrar hayırlı olsun şimdi bütçe olmaz ilerde olur am5 serisi uzun ömürlü bir soket seneye 8. nesil olmadı diğer sene 9. nesil takıp kullanabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,375
Üyeler
156,024
Son üye
Yeşim Diriarın
Top Bottom