Neler Yeni

Çözüldü✓ Msı centerdan bios güncellerken Ekranım gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
ali
msi center'dan bios guncellemesinde boyle sorun olabilmesi cok tehlikeli, madem sorun oluyor uygulamanin yapmamasi lazim. 1 ay once ben de msi updateden bios guncellemesi yaptim, sorunsuz yukledi iyi ki.
ins cozersin sorununu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ali Buğra CİRİT
Buradan son defa 7C95v2E BIOS'unu indir bakalım hocam. Başka flash bellekle dene (FAT32 olarak ayarla). Eğer gene sorun olursa haber ver.
Hay senin ben canını yiyim. Allah razı olsun hallettim. Farklı usb ile deneyince oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

msi center'dan bios guncellemesinde boyle sorun olabilmesi cok tehlikeli, madem sorun oluyor uygulamanin yapmamasi lazim. 1 ay once ben de msi updateden bios guncellemesi yaptim, sorunsuz yukledi iyi ki.
ins cozersin sorununu.
Nasıl bir nefesin varsa inş çözersin dedin çözdük 😂😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
ali
sevindim adina,
aklima takilan su oldu;
flash bios olmayan bir anakart olsa ne olacakti. servise mi gidecekti anakart...
msi nin kendi orj yazilimindan yapiyorsun guncellemeyi ve pc perte cikiyor..

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ali Buğra CİRİT
sevindim adina,
aklima takilan su oldu;
flash bios olmayan bir anakart olsa ne olacakti. servise mi gidecekti anakart...
Evet kesinlikle onu çözmeleri gerekiyor. Koca MSI hala şu sorunu bilmiyor mu ilginç.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,578
İsim
Emre Zengin
sevindim adina,
aklima takilan su oldu;
Eğer BIOS Flashback yoksa aynen servise gidecekti. En temiz BIOS güncelleme yöntemi flash bellekle güncellemektir. Laptop olsun, masaüstü olsun en temizi her zaman budur.

Top Bottom