Neler Yeni

🔥İndirim MSI G244F 170 Hz Flat Rapid IPS Monitör 4449 TL

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Berkay Demir
Paneli iyi değil, parlaklık oranı rezalet. Bu iki sebep bile başlıca alınmaması gerektiğini gösteriyor zaten.
Paneli kotu degil aslinda ama AUO, BOE, Innolux gibi daha basarili panel ureticileri varken HKC'den yana secim yapmalari garip olmus. Renk gamutu bayagi basarili aslinda, ortalama GtG degeri de basarili. Ama maksimum parlakliginin incelemelerde 240cd olculmesi en can alici nokta.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben baktığımda anlık olarak 4299 du laptop.com da 4299 du. Tamam mı dostum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu üründen bahsediyorum kanka G24F-2 den değil 😮‍💨😮‍💨
Bu arada ben yeni çaktım olayı, orada sans böyle ters tepki vermedim ha yanlış anlaşılmasın.

Paneli kotu degil aslinda ama AUO, BOE, Innolux gibi daha basarili panel ureticileri varken HKC'den yana secim yapmalari garip olmus. Renk gamutu bayagi basarili aslinda, ortalama GtG degeri de basarili. Ama maksimum parlakliginin incelemelerde 240cd olculmesi en can alici nokta.
Panel tabi öyle kötü değil, fakat muadillerine göre hem parlaklığı hemde kullanılan panel ile bence son seçenek olarak değerlendirilmeli.

Parlaklık 250 bence ideal gibi geldi ama MSI optix g242 kullanıyorum panel IPS memnunum
Yok hocam, baya sönük kalıyor. Kendi gözümle görme fırsatım oldu, ben önermiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,068
Üyeler
142,851
Son üye
ztrk
Top Bottom