Neler Yeni

MSI G274QPX vs ULTRAGEAR 27GR83Q-B

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Merhaba arkadaşlar

MSI G274QPX - LG ULTRAGEAR 27GR83Q-B bu iki monitör arasında kaldım sizce hangisini almayalıyım neden ? MSI'da shout out kampanyası var biraz daha ucuza geliyor.
Gönlüm Dell Alienware AW2723DF bunu almak istiyor ama çok para IPS ekrana o para vermek mantıklı değil gibi siz ne diyorsunuz

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Aw2723df çok iyi ama 22 bin etmez o kadar değil. Gelecek yanıtları bende bekliyorum ekipman ve kasayı satın aldım monitör kaldı, bu iki model arasında kaldım.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aw2723df çok iyi ama 22 bin etmez o kadar değil. Gelecek yanıtları bende bekliyorum ekipman ve kasayı satın aldım monitör kaldı, bu iki model arasında kaldım.
Vatanda 20 bine düştü Dell ama bence genede yüksek ips ekran için değmez ben msi'ya alacam gibi duruyor 30 dolar steam kampanyası var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumu olan var mıdır ?

Son düzenleme:

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Vatanda 20 bine düştü Dell ama bence genede yüksek ips ekran için değmez ben msi'ya alacam gibi duruyor 30 dolar steam kampanyası var

Yorumu olan var mıdır ?
15-16’dan fazla etmez bence o. g274qpx’in renkleri LG renklerine göre daha başarılı ama gecikme olarak biraz geride kalıyor diye görmüştüm testlerde

30 dolar steam kodunu bekliyor muyuz? Anında mı veriyor? Unutuyorum sonra :D

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
15-16’dan fazla etmez bence o. g274qpx’in renkleri LG renklerine göre daha başarılı ama gecikme olarak biraz geride kalıyor diye görmüştüm testlerde

30 dolar steam kodunu bekliyor muyuz? Anında mı veriyor? Unutuyorum sonra :D
Ürüne yorum yapıyorsun hocam 1 hafta içinde gönderiyorlar

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Ürüne yorum yapıyorsun hocam 1 hafta içinde gönderiyorlar
Sen neye karar verdin hocam, bende 2k 240hz monitör bakıyorum. Hem hikayeli oyunlar hem fps oyunları oynuyorum.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Sen neye karar verdin hocam, bende 2k 240hz monitör bakıyorum. Hem hikayeli oyunlar hem fps oyunları oynuyorum.
şu önümüzdeki haftadaki amazon prime günlerini bekliyorumda msi'ya yakın gibiyim. Forumda bir konuda görmüşündür belki miniled ekranlar bu baktığımız ekranlara nazaran çok daha iyi görüntüsü varmış ona bakıyorum şimdide yeni teknoloji sanırım hiç yok desen yeri

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
tavsiye ederim gecikme değerleri ve renk değerleri olarak bu iki monitörden daha iyi
Gecikme değeri olabilir ama renk konusunda MSI’dan iyi olduğuna emin misin hocam?

şu önümüzdeki haftadaki amazon prime günlerini bekliyorumda msi'ya yakın gibiyim. Forumda bir konuda görmüşündür belki miniled ekranlar bu baktığımız ekranlara nazaran çok daha iyi görüntüsü varmış ona bakıyorum şimdide yeni teknoloji sanırım hiç yok desen yeri
Mini led ekranları gördüm, ama Türkiye’ye ne zaman gelecek? Ayrıca 240hz miniled çıkartırlar mı? Bunlar önemli biraz bilgisayar haftaiçi gelecek miniled bekleyemem gibi duruyor açıkçası.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Gecikme değeri olabilir ama renk konusunda MSI’dan iyi olduğuna emin misin hocam?

Mini led ekranları gördüm, ama Türkiye’ye ne zaman gelecek? Ayrıca 240hz miniled çıkartırlar mı? Bunlar önemli biraz bilgisayar haftaiçi gelecek miniled bekleyemem gibi duruyor açıkçası.
benim zamanım var hocam kasanın bazı parçaları eksik senin yerinde olsam bunların içinden msiyi alırdım 30 dolarda steam kodu 12300 gelio gayet iyi

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
benim zamanım var hocam kasanın bazı parçaları eksik senin yerinde olsam bunların içinden msiyi alırdım 30 dolarda steam kodu 12300 gelio gayet iyi
Hocam Vatan’dan kargo bekliyorum hala. 25 Haziran’da sipariş ettim, daha montajda. Kargoya verilecekte işte. Monitörü o yüzden acele etmedim beklettim ama sanırım farklı seçeneğe bakamayıp MSI alacağım.

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Hocam ürünü alırsan kullandıktan sonra yorum yapar mısın merak ediyorum

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Hocam ürünü alırsan kullandıktan sonra yorum yapar mısın merak ediyorum
Bu hafta içinde bilgisayarı kargolarlar ise monitörü sipariş ederim geldiğinde fikirlerimi paylaşırım tabii ki.

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre
Top Bottom