Neler Yeni

MSI GE66 Raider Isınma Sorunu Garanti Sebebi midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
EMİRHAN ÇİFTÇİ
Arkadaslar bugun msi ge66 raider laptop geldi ve 10dk sonra ısınmaya başladı dragon center dan baktim sadece google açıkken 60 derecelerdeydi. Adaptör de aşırı ısınmıştı garantiye versem düzelir mi? Napmalıyım?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Arkadaslar bugun msi ge66 raider laptop geldi ve 10dk sonra ısınmaya başladı dragon center dan baktim sadece google açıkken 60 derecelerdeydi. Adaptör de aşırı ısınmıştı garantiye versem düzelir mi? Napmalıyım?
60 derece aşırı bir sıcaklık değil. 90 lara çıkarsa o zaman garanti ile iletişime geçebilirsin.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,591
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
laptop için noramlmı bilmem ama bir canlı inceleme videolarına bak eğer ordan fazla ise garantiye yolla

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
EMİRHAN ÇİFTÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
60 derece aşırı bir sıcaklık değil. 90 lara çıkarsa o zaman garanti ile iletişime geçebilirsin.
Ya ama pc'yi yeni açtım ve sadece google açıktı elim aşırı ısınıyordu bence normal değil. Abdullah abi oyun oynarken zaten 80 lerde geziyo sıcaklık.

Hermitus

80+ Bronze
sürekli 60 derece mi yoksa çıkıp düşüyor mu?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Ya ama pc'yi yeni açtım ve sadece google açıktı elim aşırı ısınıyordu bence normal değil. Abdullah abi oyun oynarken zaten 80 lerde geziyo sıcaklık.
bir de oyun açıp dene istersen. ya da stress test yap. bakalık kaç derecelere çıkacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
EMİRHAN ÇİFTÇİ
bir sıkıntısı var o zaman hangi güç modunu kullanıyorsunuzmedium derecede suan oyun modu k

Oyun oynamıyorken Turbo Boost'u kapat.
Kapali zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de oyun açıp dene istersen. ya da stress test yap. bakalık kaç derecelere çıkacak.
Nasil yapiliyo onlar bilmiyorum ilk kez msi kullaniyorum suan laptop yanimda degil eve gidince yapayim

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
EMİRHAN ÇİFTÇİ
bir sıkıntısı var o zaman hangi güç modunu kullanıyorsunuz?
Dusuk modda olmasi lazimdi yani oyle turbo boost falan acik degil medium ayarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben öyle yazmadım ama niye öyle göründü ki size? hangi güç modundasınız boştayken güç tasarrufunu kullanın.
Telden yaziyorumda karisti kusura bakmayin

Hermitus

80+ Bronze
benim laptopta güç tasarrufu 40-50 denge 50-55 y perfromans 55-60 boşta sıcaklık değerleri.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,580
Üyeler
151,576
Son üye
Emre55-SS
Top Bottom