Neler Yeni

MSI GE66 Raider Isınma Sorunu Garanti Sebebi midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
EMİRHAN ÇİFTÇİ
Arkadaslar bugun msi ge66 raider laptop geldi ve 10dk sonra ısınmaya başladı dragon center dan baktim sadece google açıkken 60 derecelerdeydi. Adaptör de aşırı ısınmıştı garantiye versem düzelir mi? Napmalıyım?

Hermitus

80+ Bronze
Dusuk modda olmasi lazimdi yani oyle turbo boost falan acik degil medium ayarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telden yaziyorumda karisti kusura bakmayin
o zaman bir sıkıntı var servise bir danışın. daha da ilerlerse servise gönderin.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Oyun içi değerler önemli. Oyun oynayıp atar mısınız? İlk kurulumda işlemcinin çok kullanılması normal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
EMİRHAN ÇİFTÇİ

Hermitus

80+ Bronze
Normal mi diyosunuz. Sogutucu fan actigimda 45 lerde geziyor sicaklik

Servis gonderin bakalim diyor aradim biraz once
normal değil diyorum. fakat öneml olan yükteki değerler hangi oyunları oynuyorsanız bir sıcaklık değerleri vs. atın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
EMİRHAN ÇİFTÇİ
Oyun içi değerler önemli. Oyun oynayıp atar mısınız? İlk kurulumda işlemcinin çok kullanılması normal.
Daha actiktan 10 dakka sonra boyle oldu ben de cok kullanmak istemedim oyun falan yuklemedim

normal değil diyorum. fakat öneml olan yükteki değerler hangi oyunları oynuyorsanız bir sıcaklık değerleri vs. atın.
Oyun yuklemedim daha garantiye yollarim diye. Adaptörde çok ısındı korktum yani

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Arkadaslar bugun msi ge66 raider laptop geldi ve 10dk sonra ısınmaya başladı dragon center dan baktim sadece google açıkken 60 derecelerdeydi. Adaptör de aşırı ısınmıştı garantiye versem düzelir mi? Napmalıyım?
Bir dizüstü bilgisayar için normal değerler.Ama tam emin olmak istiyorsanız Time Spy testi yapıp sonuçlarının fotoğrafını buraya atabilirsiniz. Biz de yorumlarız

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Daha actiktan 10 dakka sonra boyle oldu ben de cok kullanmak istemedim oyun falan yuklemedim

Oyun yuklemedim daha garantiye yollarim diye. Adaptörde çok ısındı korktum yani
İlk 10 dk çok normal. Adaptörün ısınması da normal. Bir iki saat daha kullan devam ederse ürünü beğenmedim de ve iade et.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Adaptörde çok ısındı korktum yani
adaptör ısınır onda sorun yok. bende msi pe72 vardı. 1050 4gb ekran kartlı. uzun süre oynadığım zaman çat diye ısınp güç kesiyordu. soğuyunca kendisi tekrar çalışmaya başlıyordu.

edit: çat diye ses çıkmıyordu da bir anda güç gidiyordu anlamında :D

TALHA MURAT

80+ Silver
google açıkken 60 derece fazla gibi oyunlardaki değerler önemli msi afterbunder yükle değerleri at.

Top Bottom