Neler Yeni

MSI GG CLUTCH GM08 --219 TL

Neofix

80+
Oyun oynamak istiyorsanız kesinlikle almayın fazlasıyla üzer mouseyi biraz hızlı haraket ettirdiğinde takla atıyormuşcasına ekranda falan dönüyor.

Hasekimam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Muhammet Çelik
Oyun oynamak istiyorsanız kesinlikle almayın fazlasıyla üzer mouseyi biraz hızlı haraket ettirdiğinde takla atıyormuşcasına ekranda falan dönüyor.
mouse takla anlayamadım tam olarak, açık olur musunuz ?

Son düzenleme:

mrsanane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
cagribaskan
Olurda bir gün mouse bozulursa diye yedek dursun diyerek aldım.

mikoO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mikail Öztürk
Bende var bu mouse almayın önermem ani çevirince mouse saçmalıyor tam dönmüyor takılıyor. Ele oturuşu fln güzelde bilmiyorum fps oyunu için alınmaz

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
O sizin çakma mousepadinizden dolayı olan bi sorun bence ürünü kullandım öyle bir sorun yok!

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Bu mousedan basilisk v2 geçtim baya fark gördüm, büyük eli olanlar için eline oturmuyor parmaklarım pade sürüyordu, dpi yüksek değil mousepad ile birlikte kaysa bile bi nokta atışı yapamadım oyunlarda sensorde bi sorunu var

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,764
İsim
Murat Orhan
Çok kötü sevgilimde var sensoru kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kat kat daha iyi

O sizin çakma mousepadinizden dolayı olan bi sorun bence ürünü kullandım öyle bir sorun yok!
Kullandığını anlamazsan tabi sorun yok gibi hissettirir :D

48 IPS 10G mouse nasıl savunuyorsunuz anlamıyorum

Olurda bir gün mouse bozulursa diye yedek dursun diyerek aldım.
Iade et. Performax veya trust kusan al.

He illa ben bu mouse u kullanıcam diyen varsa gitsin AOC GM200 alsın 100 liraya aynı sensor

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
The End
Bu mouse güzel yalnız bunu kullananlar genelde uyumsuz mousepad seçiyor galiba yorumlardan anladığım o, Tırtıksız normal kalite mousepad kullanırsanız bu sorun olmaz, Galiba kullananlar çok kalitesiz veya tıktıklı mousepad kullanıyor. Zowie ec-1, Glorious model i, Blody w60 max, Razer Deathadder v2 gibi kullandırıyor bana, Steelseries qck prism ve int cafedeki 100₺ lik kaygan mousepadle hiç bir sorun yaşamadım. cs 1.4, Csgo ve Valorantta hiç bir sorun yaşamadım. LOD'da diğer dandik mouselar gibi değil normal kaliteli bir mouse gibi lod'u var.

Neofix

80+
Bu mousedan basilisk v2 geçtim baya fark gördüm, büyük eli olanlar için eline oturmuyor parmaklarım pade sürüyordu, dpi yüksek değil mousepad ile birlikte kaysa bile bi nokta atışı yapamadım oyunlarda sensorde bi sorunu var
SteelSeries Qck+ Large kullanıyorum ve şuan kullandığım viper mini de bu sorun yok ne kadar tesadüf değil mi örnek vericek olursam valorant gibi bir oyunu 800dpi 1.2 sensle oynarsan hissetmezsin ama low sensle oyunyorsan mesela 800dpi 0.3 bu gibi senslerde bu mouseyle oynayamazsın insanların geneli de low sensle oynar.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
kilan embappe

98GR :hackerman:

Top Bottom