Neler Yeni

MSİ GP66 LEOPARD YAYIN AÇAR MI ?

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
Allah"ın izni ile ay sonu bu laptopa sahip olacağım ve bu laptop ile oyun oynayıp twitch yayını yapmak istiyorum.
Ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim veya karşılaşır mıyım ?
halihazırda kamerası var başlangıçta yeterli olacağını düşünüyorum. Mikrofon için ise arctis 5 in mikrofonunu kullanmayı düşünüyorum.
Laptop çok ısınır mı ısınsa bile ulaşacağı sıcaklık laptopa zarar verir mi ?

-CrawL

80+ Gold
Allah"ın izni ile ay sonu bu laptopa sahip olacağım ve bu laptop ile oyun oynayıp twitch yayını yapmak istiyorum.
Ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim veya karşılaşır mıyım ?
halihazırda kamerası var başlangıçta yeterli olacağını düşünüyorum. Mikrofon için ise arctis 5 in mikrofonunu kullanmayı düşünüyorum.
Laptop çok ısınır mı ısınsa bile ulaşacağı sıcaklık laptopa zarar verir mi ?
Herhangibi bir sorun ile karşılacağını sanmıyorum. Rahat bir şekilde twitch yayınını yapıp oyununu oynayabilirsin. Kaç dereceye ulaşıyor bilgim yok ama laptopta 90Dereceye kadar iyi diye biliyorum.

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herhangibi bir sorun ile karşılacağını sanmıyorum. Rahat bir şekilde twitch yayınını yapıp oyununu oynayabilirsin. Kaç dereceye ulaşıyor bilgim yok ama laptopta 90Dereceye kadar iyi diye biliyorum.
valla incelemede adam 1 saat kadar cyberpunk oynadı ve cpu 70 derece gpu 55 derece civarlarındaydı ki benim yayınlarda oynayacağım en ağır oyun muhtemelen bannerlord olucaktır.

firat sobutay

80+ Platinum
En İyi Cevap
49
Rahat bir şekilde yayın açarsınız, Laptop çok güçlü. İnternet hızınız da önemli ama.

-CrawL

80+ Gold
valla incelemede adam 1 saat kadar cyberpunk oynadı ve cpu 70 derece gpu 55 derece civarlarındaydı ki benim yayınlarda oynayacağım en ağır oyun muhtemelen bannerlord olucaktır.
İyi değerler. Isı sorunu yaşamazsınız. Ama internet hızınızda çok önemli yayın kalitesi için

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rahat bir şekilde yayın açarsınız, Laptop çok güçlü. İnternet hızınız da önemli ama.
ya internet hızım akşam 7-12 saatleri arası haricinde download 100 mbps up. 4-5 mbps
o biraz beni çekindiriyor açıkçası. Kablonet müşterisiyim önereceğiniz başka operatör var mı ? hem uygun hem düzgün internet alabileceğim ?
İyi değerler. Isı sorunu yaşamazsınız. Ama internet hızınızda çok önemli yayın kalitesi için

firat sobutay

80+ Platinum
En İyi Cevap
49
ya internet hızım akşam 7-12 saatleri arası haricinde download 100 mbps up. 4-5 mbps
o biraz beni çekindiriyor açıkçası. Kablonet müşterisiyim önereceğiniz başka operatör var mı ? hem uygun hem düzgün internet alabileceğim ?
Altyapı sorgulayıp, sonuçları atabilirsiniz.

-CrawL

80+ Gold
4-5mbps kötü değil upload için. ben 2-3Mgbit ile akıcı yayın yapmıştım 720p 30Fps

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Mertcan Uysal
1mbps upload ile 720p 30fps dropsuz yayın açtığımı hatırlıyorum bi problem yaşamazsınız yayın hayatınızda başarılar

Radeon RX 5500M

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Radeon RX 5500M
10750H çoklu işlem için yetersiz kalabilir, 10870H veya 10875H işlemcili olanlara bakın bence.

Top Bottom