Neler Yeni

Msi H510 M - A pro pcie ssd desteği var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Zekeriya Hekimhan
Bu videoyu biliyorsanız veya özetle izlerseniz mutlu olurum. Yardım ihtiyacım var. Benim anakartım h510 m a pro ve pcie girişi olup olmadığından emin olamadım. Ekran kartının hemen altında videodaki olduğu gibi çok benzer bir giriş var ama kesinlikle emin olmak istiyorum çünkü bu videodaki gibi ben de pcie dönüştürücüsü alacağım yeni bir ssd için. Üstüne de istediğim ssdyi takabiliyorum değil mi? (m2 için soruyorum)

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bu videoyu biliyorsanız veya özetle izlerseniz mutlu olurum. Yardım ihtiyacım var. Benim anakartım h510 m a pro ve pcie girişi olup olmadığından emin olamadım. Ekran kartının hemen altında videodaki olduğu gibi çok benzer bir giriş var ama kesinlikle emin olmak istiyorum çünkü bu videodaki gibi ben de pcie dönüştürücüsü alacağım yeni bir ssd için. Üstüne de istediğim ssdyi takabiliyorum değil mi? (m2 için soruyorum)
Senin anakartta uygun soket yok. Ekran kartının altında kalan oluyor ama neredeyse tüm güncel ekran kartları o soketi kapatır takamazsın.

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Kardeş Google a yazsan çıkardı ana sayfadan adam fotoğraf ı atmış m. 2 yuvası var fotoğraf ta

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Zekeriya Hekimhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin anakartta uygun soket yok. Ekran kartının altında kalan oluyor ama neredeyse tüm güncel ekran kartları o soketi kapatır takamazsın.
videodaki gibi alt alta gelmesi normal değil mi zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeş Google a yazsan çıkardı ana sayfadan adam fotoğraf ı atmış m. 2 yuvası var fotoğraf ta

pcie yuvasını soruyorum ben m2 yuvası değil videodaki gibi yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Zekeriya Hekimhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi de anlamadığım kapatıyorsa neden öyle bi soketi oraya yapsınlar dostum. videodaki gibi zaten ekran kartıyla dönüştürücü dip dibeler yani

Videodaki gibi bir referans kart veya o incelikte bir kart kullanmıyorsan alt alta gelmiyor ekran kartı orayı da kaplıyor.
3050 kullanıyorum ve yer var mı diye baktığımda var yani

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
videodaki gibi alt alta gelmesi normal değil mi zaten

pcie yuvasını soruyorum ben m2 yuvası değil videodaki gibi yani
Verdiğim linkten kartına bakabilirsin anakartın şemasına baktım ekran kartının altında PCI_E2 yazıyor. Ama bios pilinin sağında bir m2 slotu daha var sanırım çok küçük boyutlu m2 ssd için yapmişlar. Verdiğin linkten support kısmına oradan manual linki nden anaksrtın pdf sine bakabilirsin tüm şema var ona göre hareket edersin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,418
Üyeler
153,556
Son üye
Zeynneepp
Top Bottom