Neler Yeni

MSI KATANA FPS PROBLEMİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
arda
Arkadaşlar öncelikle merhaba. her yolu denediğime inansam da son çare olarak sizlere danışmak istedim. birkaç ay önce msi katana dizüstü bilgisayarı aldım. bilgisayardan pek anlayan biri değilim. amacım oyun oynamak ve nazaran uzun ömürlü bir pcye sahip olmaktı. 16gb ram rtx3050 intel i5 işlemciye sahip bilgisayarım inanılmaz kötü performans veriyor. nvidia sürücülerim güncel olmasına, grafik ayarlarım optimal olarak ayarlı olmasına bilgisayarımın şarjda olmasına ve çalışma masası üzerinde kullanmama rağmen f1 14 gibi eski oyunlarda bile 40-50 fps alıyorum. herhangi bir oyunu açtığımda cpu 89 derece ve üzerinde çalışıyor. görünürde veya kullanımımda ekstrem bir durum olmadığı için fanların çalışmasını engelleyecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. oyunlar otomatik olarak bilgisayar donanımını tespit edip ultra grafik ayarlı başlamasına rağmen (recommended şeklinde) mediuma alsam bile 60fps göremiyorum. internet üzerinden araştırıp denemediğim yol kalmadı. fikirlerinize açığım şimdiden teşekkür ederim.

Top Bottom