Neler Yeni

🔥İndirim MSİ MODERN 15 | GAMİNG-İŞ-OFİS DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI DEV İNDİRİM!!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alp
Arkadaslar baya buyuk bi indirim var akakceden ucuza pc bakarken denk geldim, dun 19 bin tl olan bilgisayar 12 bin TL'ye inmis, su anda alip alabileceginiz en ucuz, duzgun, eli yuzu temiz sifir bir bilgisayar bile 20-25 bin tl olmusken bi firsat vermenizi istiyorum. Aynisi benim kuzende de var minecraftda 250-300 fps aliyordu sanirim hatirladigim kadariyla. Nasip olursa ilk maas ile ben de almayi dusunuyorum. Aklima hemen donanim arsivi forum geldi gorunce, Allah razi olsun bu kanali bayadir takip ediyorum cidden cok guzel icerikleri var. Bende izleye izleye aliskanlik olmus artik surekli bilgisayar fiyatlarina goz gezdiriyorum. Sizlere de tavsiye ederim :) iyi gunler efenim 💕
Trendyol - MSI Modern 15 Dizüstü Bilgisayar Linki;
-------------------------------------

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Samet Yılmaz

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Ahmet
Hocam hevesinizi kırmak istemem ama bu özelliklere bu fiyat bana normal gibi geldi pek bir indirim gibi göremedim işin açıkçası ama mazur görün belki sürekli gaming laptoplara bakmadan dolayı fiyat algımda biraz kaymış olabilir belki ofis pcleri bu fiyatlara uygundur bilmiyorum. Şahsen ama bana normal piyasa fiyatı gibi geldi özellikleri fiyata vuracak olursak.

Ugluk

80+
Ram yükseltme yok bu modelde. Alacak olan varsa bunu göz önünde bulundurarak alsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca gaming değil sıradan ofis öğrenci bilgisayarı bu.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
890
İsim
Taksim Delisi Cenk
Arkadaslar baya buyuk bi indirim var akakceden ucuza pc bakarken denk geldim, dun 19 bin tl olan bilgisayar 12 bin TL'ye inmis, su anda alip alabileceginiz en ucuz, duzgun, eli yuzu temiz sifir bir bilgisayar bile 20-25 bin tl olmusken bi firsat vermenizi istiyorum. Aynisi benim kuzende de var minecraftda 250-300 fps aliyordu sanirim hatirladigim kadariyla. Nasip olursa ilk maas ile ben de almayi dusunuyorum. Aklima hemen donanim arsivi forum geldi gorunce, Allah razi olsun bu kanali bayadir takip ediyorum cidden cok guzel icerikleri var. Bende izleye izleye aliskanlik olmus artik surekli bilgisayar fiyatlarina goz gezdiriyorum. Sizlere de tavsiye ederim :) iyi gunler efenim 💕
Trendyol - MSI Modern 15 Dizüstü Bilgisayar Linki;
-------------------------------------
reklam değil dimi Yeni üye arkadaşım 😂
1-kuzenim kullanıyor
2-Dev indirim
3-foruma övgüler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Tamer Durmaz
Sanki banada öyle geldi gibi ama arkadaşın günahını almayalım isteyen alsın xd

mordulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Melih Ordulu
yeni üyelik, forum kurallarının okunmaması ve büyük harflarle tabiri caizse bağırarak başlık açma yapmayın lütfen. @Mehmet Yılmaz

Opcin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enes Opçin
arkadaş sabah 06:55'te foruma katılıp saat 7'de bu konuyu açıp farklı bir konuda da bu laptopla ilgili yazmış :)

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Ramazan Karatopcu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
arkadaş baya acemi galiba bu işlerden hiç anlamadığı belli.. evet üzmek istemeyiz iyi niyetli ama r5 7530u işlemcili laptopu 24 25bin liralardan buraya düşmüş ve BÜYÜK BİR İNDİRİM var zannetmesi büyük bir yanılgı... r5 7530u işlemcili laptoplar zaten bu civarda satılıyor yani.. 24 25 bine rtx4050li laptop alınabiliyor şuanda r5 7530u işlemci bizahmet 12 13bine versinler dmi.. misal işlemci olarak yakın performans verebilen i5 1235u işlemcili laptop da aynı fiyata bulunabiliyor zaten.. büyük indirim falan yok ortada.
Eğer laptopların gerçek piyasasın9ı takip etmek istiyorsanız İnstagram ve Youtube üzerinden de takip edebileceğiniz CİHAZ TV kanalını öneririrm.
Edit: şimdi buldum aynı işlemcili laptop 11bine var zaten.. yani BÜYÜK KAZIK bu laptopu sakın almayın bunu alın:

Son düzenleme:

zelforen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
ATA
bu laptop ram upgrade yapılmıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç