Neler Yeni

🔥İndirim MSİ MODERN 15 | GAMİNG-İŞ-OFİS DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI DEV İNDİRİM!!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

iczeleven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Batuhan
bu laptop ram upgrade yapılmıyor
Bu cihaz bir süre önce elimden geçti. Ram yükseltmek mümkün, hali hazırda 8gb olarak alırsanız, 2x4 şeklinde bir konfigürasyonla geliyor. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyelim.

Ürünün fiyatı normal, indirim denilebilecek bir şey yok. Alternatif olarak aynı özellikleri taşıyan, ancak çok daha iyi malzeme kalitesine sahip olan, üstelik daha uygun fiyata satılan aşağıdaki model düşünülebilir. Meraklısı için belirteyim; parmak izi vs. mevcut.

Takibe alırsanız daha uygun fiyata da almanız mümkün, trendyol bir süredir bu ürün için +500 TL indirim kodu tanımlıyor.

~helloworld

80+ Bronze
Arkadaslar baya buyuk bi indirim var akakceden ucuza pc bakarken denk geldim, dun 19 bin tl olan bilgisayar 12 bin TL'ye inmis, su anda alip alabileceginiz en ucuz, duzgun, eli yuzu temiz sifir bir bilgisayar bile 20-25 bin tl olmusken bi firsat vermenizi istiyorum. Aynisi benim kuzende de var minecraftda 250-300 fps aliyordu sanirim hatirladigim kadariyla. Nasip olursa ilk maas ile ben de almayi dusunuyorum. Aklima hemen donanim arsivi forum geldi gorunce, Allah razi olsun bu kanali bayadir takip ediyorum cidden cok guzel icerikleri var. Bende izleye izleye aliskanlik olmus artik surekli bilgisayar fiyatlarina goz gezdiriyorum. Sizlere de tavsiye ederim :) iyi gunler efenim 💕
Trendyol - MSI Modern 15 Dizüstü Bilgisayar Linki;
-------------------------------------
BANLAYIN ŞUNU YA :D

ibayrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
İbrahim Bayrak
DDR4 olması yeterli almamak için

muzunman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet N. Uzunman
Ben aldım bu bu bilgisayardan. Oyun derdim yok. Aydınlatmalı klavye hoşuma gitti. Giriş seviyesi basit bir pc işte. Ram konusuna gelince; Ramler anakarta lehimli. Arka kapağı açıp ta değiştirebileceğimiz tek şey m2ssd. Harici ssd yuvası veya ikici m2ssd yuvası bile yok. Nasıl aldıysanız yıllarca aynı şekilde kullanacaksınız. Bunları bilerek aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Özgür Turan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun, Bilgisayar
yüksek ihtimalle overgame firmasında çalışan bir kişi elinde ürün kalmış veya kampanya açmışlar sonra durun ben forumda açarım şimdi demiş birisi ve buraya gelmiş

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom