Neler Yeni

🔥İndirim MSI MPG A650GF 650W 80+ GOLD POWER SUPPLY 2.949'TL

Fantastiktürk

80+ Bronze

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
Yok hocam yanlış anladınız direkt bu modelde kronik sorun var zaten forumda pek önerilen bir psu değil
O 750W olan model. Bu modelde hiçbir sorun yok. Bu modeli kullanıyorum 3-4 kez elektrik gitti hiç sorun yaşamadım. Bilip bilmeden sallama yorum yapmayalım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
O 750W olan model. Bu modelde hiçbir sorun yok. Bu modeli kullanıyorum 3-4 kez elektrik gitti hiç sorun yaşamadım. Bilip bilmeden sallama yorum yapmayalım.
Hayır onu geçtim kalitesiz C4 diye tabir edilen PC var elimde kaç defa elektrik gitti herhangi bir sorun sıkıntı yok :) sürü psikolojisi diye bir şey var bazı kişilerde😂

Fantastiktürk

80+ Bronze
Hayır onu geçtim kalitesiz C4 diye tabir edilen PC var elimde kaç defa elektrik gitti herhangi bir sorun sıkıntı yok :) sürü psikolojisi diye bir şey var bazı kişilerde😂
Ona bakarsan Şahin de yolda gidiyor. Ama kazada ikiye bölünüyor seni de yanında götürüyor. PSU da aynı mantık. Elindeki olması gerekenden ucuza aldığın o PSU çok F/P'dir. Ta ki bozulana kadar.

Ha hiç kaza yapmama olasılığın da var. Ama Şahinle mi kaza yapma olasılığın yüksek Mercedes'le mi?

Lütfen bilgisayarınızın kalbi olan PSU'yu C4'lerden seçip "ehüehüehü hiçbir şey olmadı" demeyi bırakın. İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz.

Top Bottom