Neler Yeni

MSI MPG B550 GAMING Plus anakartta Boot ışığı yanıyor

sAnz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Arda Solmaz
İyi forumlar. Şimdi eğilip kulaklığın kablosunu takarken fark ettim anakartımda Boot ışığı yanıyor. Sebebi nedir? Bilgisayar açık bu arada.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Her şey sorunsuz çalıştığı halde mi? Garip. Normalde hata ledleri bir sorun olduğunda yanardı.

• Beğen
Reaksiyonlar: sAnz

sAnz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Arda Solmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her şey sorunsuz çalıştığı halde mi? Garip. Normalde hata ledleri bir sorun olduğunda yanardı.
bilgisayarı her açtığımda wshelper.exe diye bir uygulama yönetici olarak çalışmak istiyor. belki ondan olabilir. neden ?

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
bilgisayarı her açtığımda wshelper.exe diye bir uygulama yönetici olarak çalışmak istiyor. belki ondan olabilir. neden ?
Hayra alamet bir program gibi gözükmüyor. C:\Program Files (x86)\Common Files\Wondershare\Wondershare Helper Compact\ şu adresi kullanarak silmeyi deneyebilirsiniz. Program Ekle Kaldır menüsünde Wondershare Stuido olarak geçiyormuş. Ama sorunun bu programdan olduğunu sanmıyorum. Başka forumlara biraz baktım. Sorun olmadığı halde BOOT ışığı yanan başka kullanıcılar da varmış. Sistem çalışıyorsa sorun değil demişler.

• Beğen
Reaksiyonlar: sAnz

sAnz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Arda Solmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayra alamet bir program gibi gözükmüyor. C:\Program Files (x86)\Common Files\Wondershare\Wondershare Helper Compact\ şu adresi kullanarak silmeyi deneyebilirsiniz. Program Ekle Kaldır menüsünde Wondershare Stuido olarak geçiyormuş. Ama sorunun bu programdan olduğunu sanmıyorum. Başka forumlara biraz baktım. Sorun olmadığı halde BOOT ışığı yanan başka kullanıcılar da varmış. Sistem çalışıyorsa sorun değil demişler.
teşekkürler.

Top Bottom