Neler Yeni

Msı Pro B650-s Alınır Mı? İnceleme

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
886
İsim
Arda doğan
Dostlar Msı B650-s Fiyatına Göre Baya İyi Değerler Sunuyor Fakat Ben Msı Anakartları Gigabyte Anakartları Elime Alınca Sanki Tenekeymiş Gibi Bir Hissiyat Veriyor Asus Kullandım Asus Baya Kaliteliydi Özellikler Ortalama Olsada Kalite İyiydi Fakat Aklımda Bir Soru Var incesehaptan Geming Gecesinden Yararlanarak Bu Anakart'ı 5700TL'Ye Aldım Ve Bu Anakartı R7 7800x3D Gibi Güçlü Bir İşlemcide Kullanıcam Anakart'ın Soğutma Blokları Bana Çok Zayıf Gibi Geldi Kutu İçeriği Çok Eksikmiş Boşmuş Gibi Geldi Sizce Bu Anakart Günde 10-12 Saat Oyun Oynasam Bile Bu İşlemciyi Sorunsuz Besleyebilir'Mi? Veya Herhangi Bir Sorun Oluşturabilir Mi? Isınabilir Mi? Özelliklerini Tam Kapasite Kullanımda Sorun Yaşatır Mı? Yoksa Bunu İade Edip Üstüne Para Ekleyip 7-8K Arası Asus Tuf Anakart'mı Alayım?

Optimum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Mustafa
Anakartı çok iyi fiyat almışsın hayırlı olsun. Bu anakartla 10-12 Saat oyun oynasan bile işlemcini sorunsuz besler. Herhangi bir sorun yaşamazsın. Özelliklerini tam kapasite kullanırsın.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
886
İsim
Arda doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartı çok iyi fiyat almışsın hayırlı olsun. Bu anakartla 10-12 Saat oyun oynasan bile işlemcini sorunsuz besler. Herhangi bir sorun yaşamazsın. Özelliklerini tam kapasite kullanırsın.
Eyw ustam sağol ama ömürlük olsun diye tomahawk aldım bunu iade edicem isteyene 6.2k dan veririm direk kapalı kutu olarak

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
886
İsim
Arda doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri