Neler Yeni

MSI RTX4080 laptop'a Ram önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Oğulcan Altungök

kayn999

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Melih Gumuskaya
Herkese iyi forumlar...
Cihazımda 2x8 Ram bulunmakta fakat yeterli değil diye düşünüyorum. Bu sebeple Laptop'um için Ram almak istiyorum da, aşağıda linkini bıraktığım Ram cihazımla uyumlu mudur? 2x16 yeterli olur mu?
Cihazım: https://www.idefix.com/msi-nb-vecto...4080-12gb-1tb-ssd-160-fhd-144hz-w11-p-2093237
Almayı düşündüğüm Ram:
Yeterli olur bende yukseltme yapicam 32 ye bu markayi tavsiye ediyorlar .Alacağın ram cihazina uyumlu.Ancak bir şey sormak istiyorum leptopunda rtx 4080 serisinin 150w lik versiyonu var.Bilgisayarinda cok isinma oluyormu olmuyosada nasi bi sogutma sistemin var kral :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Oğulcan Altungök
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeterli olur bende yukseltme yapicam 32 ye bu markayi tavsiye ediyorlar .Alacağın ram cihazina uyumlu.Ancak bir şey sormak istiyorum leptopunda rtx 4080 serisinin 150w lik versiyonu var.Bilgisayarinda cok isinma oluyormu olmuyosada nasi bi sogutma sistemin var kral :)
Cihaz çok ısınmıyor, illa ki oluyor fakat klavyede asla hissetmiyorsun. Soğutması çok iyi. Ekstra bir soğutucu vs. kullanmıyorum. Fan sesi biraz yüksek ama onu da normal karşılıyorum çünkü cihaz canavar gibi...

kayn999

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Melih Gumuskaya
Cihaz çok ısınmıyor, illa ki oluyor fakat klavyede asla hissetmiyorsun. Soğutması çok iyi. Ekstra bir soğutucu vs. kullanmıyorum. Fan sesi biraz yüksek ama onu da normal karşılıyorum çünkü cihaz canavar gibi...
144 hz yeterli geliyormu kral cunku bu fiyatta genelde 165hz ve ustu 2k monitorler oluyor bende baska bir leptop almayi dusnuyorumda oyuzden soruyorum

Top Bottom