Neler Yeni

❌İndirim Bitti! MSI RX 6950 XT Gaming X Trio 16G 256 Bit GDDR6 16 GB Hepsiburada 18.399 TL

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
SERCAN UZUN
Piyasa fiyatlarından daha uygun bir fiyat bulup yazmamda bir sakınca olmadığını düşünüyorum. Sizin dediğiniz ise başka bir kart önerisi. Tabii ki başka kart önerisi yapılsın da, benim başlığımda da bir yanlışlık yok. İndirime giren bir kartı paylaşmışım. Ne bilgi hatası ne format hatası var, neden üstüme gelindiğine anlam veremedim açıkçası. Sorun yok canınız sağolsun.
Ben sana zaten formata uygun olmayan bir başlık açmışsın demedim ki, hatta özellikle iyi niyetle açtığının farkında olduğumu belirttim, sabahtan beri açtığın sıcak fırsat başlıklarının hiçbirisi sıcak fırsat değil. Senin yaptığın gibi her indirim yazan ürünü veya akakce'de en uygun olan ürünü buraya başlık açarsak burası çöplük olur kullanılmaz hale gelir. Kaldı ki kendinde piyasayı bilmiyorum fırsat değilse söyleyin bizde bilgilenelim diye not düşmüşsün. Böyle bir mantık olabilir mi? Herkes o zaman buraya gördüğü indirim yazan ürünün başlığını açsın bizde yok bu fırsat değil diyelim bilgilendirelim başlık açan arkadaşı. Sence de saçma bir durum değil mi bu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Dax Saz
Alinir sanki ya.

Ayni fiyata 7900XT var ama referans model. Sicak calisiyor ve sesli.
4070Ti ise ben almam 12 GB VRAM QHD icin bile yetmiyor.
1440x5120 çözünürlükte 4070ti kullanıyorum. Yetmediği oyun olmadı henüz. Sürekli vram Monitörü kullanıyorum. Hangi oyunda yetmiyor acaba. Hogwarts falansa zaten o yolunda hem vram hem ram yeme sorunu var.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Ben sana zaten formata uygun olmayan bir başlık açmışsın demedim ki, hatta özellikle iyi niyetle açtığının farkında olduğumu belirttim, sabahtan beri açtığın sıcak fırsat başlıklarının hiçbirisi sıcak fırsat değil. Senin yaptığın gibi her indirim yazan ürünü veya akakce'de en uygun olan ürünü buraya başlık açarsak burası çöplük olur kullanılmaz hale gelir. Kaldı ki kendinde piyasayı bilmiyorum fırsat değilse söyleyin bizde bilgilenelim diye not düşmüşsün. Böyle bir mantık olabilir mi? Herkes o zaman buraya gördüğü indirim yazan ürünün başlığını açsın bizde yok bu fırsat değil diyelim bilgilendirelim başlık açan arkadaşı. Sence de saçma bir durum değil mi bu?
Hocam adam RX6950 manyağıdır illa onu almak istiyordur vs piyasaya göre en ucuz olanın da dışında, indirime girmesiyle birlite piyasanın en ucuzu olan ürünleri paylaşıyorum. İlk başta yazdığın yapıcı eleştiri için teşekkür ederim hocam, hâlâ dediğimin arkasındayım, yani önerilere açığım ama "sen bi daha başlık açma" tarzında kaba bir şekilde üstüme gelinmesine de anlam veremiyorum. Senin de belirttiğin gibi iyi niyetle indirime giren ürün paylaşmıştım sadece. Benim paylaşımlarım eğer forumu çöpe çevirirse/çevirecekse modlar gerekeni yapar zaten

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
1440x5120 çözünürlükte 4070ti kullanıyorum. Yetmediği oyun olmadı henüz. Sürekli vram Monitörü kullanıyorum. Hangi oyunda yetmiyor acaba. Hogwarts falansa zaten o yolunda hem vram hem ram yeme sorunu var.
1440x5120 neymis be usta.

RE4 Remake, TLOU. Bundan sonraki cogu oyunda VRAM'in yetecegini dusunmuyorum.

tarikuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tarık Ra
Hepsiburada Linki

Alıntıyı görüntüle

Alınıp alınmayacağından bağımsız olarak indirimleri paylaşıyorum arkadaşlar. Bu pahalı/alınmaz vs gibi şeyler yazıp beni üzmeyin, şaka şaka yazın da bilgilenelim. :blobdance:
Forumun konusu "Sıcak Fırsatlar".

"İndirim" başka bir şey "Fırsat" başka bir şey. Mümkün olduğunca fırsatları paylaşıyoruz bu forumda ve bu paylaştığın "Fırsat" değil.

Yine de çaban için teşekkürler ama her indirimi fırsat olmadığı sürece paylaşmayalım lütfen. Vakit kaybettiriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Cem
Sıfır 7900 xtx i 20 bine almıştım. Kesinlikle xt alınır o paraya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Dax Saz
1440x5120 neymis be usta.

RE4 Remake, TLOU. Bundan sonraki cogu oyunda VRAM'in yetecegini dusunmuyorum.
1440x5120 samsung odyssey neo g9 un çözünürlüğü. 2x1440p yani. Ayrıca vram manyağı far cry 6 HD textures açıyorum ama bir sıkıntı yok. Henüz bittiğini görmedim yani. 2k monitörde 12 GB vrami bitirene kadar o kartların zaten çipset hızından dolayı doğal ömürleri biter. Ha 4k sorun çıkarabilir ama zaten 4k kartı değil 70 serisi. Sen aldırma amd fanboylarına. 12 GB 4k için bile şu an yeterli. Ayrıca vram hızı da önemli. Driver ve sapphire gibi kartların kalite kontrol sorunları bitmeden ki bitecek gibi de durmuyor amd alınmaz. Çok ağzım yandı benim. Binlerce lira zararım var en son elimde patlayan 6950xt kartından.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,386
İsim
Selim
2k daha ekleyip yeni nesil dlss 3 olan rtx4070 ti alırım.

Top Bottom