Neler Yeni

Msi Sıvı Soğutma Tercih edilir mi ?

DarkWob

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sadık Sefa
Merhabalar,

Daha önce bir konu açmıştım bilgisayar parçalarım hakkında, şimdi şunu merak ediyorum şikayet varda da gördüm.
Msi CoreLiquid 360mm v2 den 240mm v2 düşüreyim diyorum çünkü Pompa Hızı 4200 rpm ve fan hızı da 2000 rpm
tüm özellikleri birebir aynı. Sadece bu ürün için bir saat ömrü yazmıyor. Şunu merak ediyorum soğutma performansı hakkında
3/5 bilgim var iyi soğutunu söyleyen bir çok kanal ve yorum gördüm ama şikayet varda 240 mm ile sorun yaşayan bir arkadaşı görünce açayım dedim konu buraya

Sizin düşünceleriniz nelerdir bu modeller için ? Alacağım kasa Cougar 850W mx 660 mesh cgr 5bmsb mesh rgb-c 4 fanlı E-ATX kasası
Önerilen bunun içerisine 240mm takmak yönünde. bende 360 ile arasına baktığımda çok özellik farkı görmedim.

şimdi lütfen bana cevap verin sizce bu model tercih edilmeli mi edilmemeli mi ? Deneyimleyen hiç oldu mu ? Lütfen adını hiç duymadığım markalardan siz deneyimlemediyseniz bana önermeyiniz Ya da fan boyluk yapmayınız çünkü ben 1 kere alacağım ve uzun bir süre kullanıp zaman içinde parça değişikliğine gitmek istiyorum. işlemcim çok güçlü olduğu için atıyorum cm bu ürünü var demeyiniz. Bendeki işlemci ile deneyimlediğinizde soğutma performansı gerçekten iyise asla sesim çıkmaz. ama bir kaç yerde iyi yorum görüp üstüne bir de sevdiğiniz marka ise önermeyiniz çünkü önerinizden sonra alıp pişman olmak istemiyorum, benim tek atışlıklık bir hakkım var ve 12 den vurmak ya da 12 yakın vurmak istiyorum.

Sistem karar verilmiş genel bileşenler ama alınmamış

Asus rog strix b550-f gaming
Cougar 850W mx 660 mesh cgr 5bmsb mesh rgb-c 4 fanlı E-ATX kasası

Alınan parça
AMD ryzen 7 5700x

Alınacaklar

SSD
RAM
HDD
sıvı soğutma

Şimdiden yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,258
Üyeler
140,967
Son üye
levent35
Top Bottom