Neler Yeni

Öneri msi stealth 16 VS msi pulse 15

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bugrahan yavan
Selamlar, bir video editör olarak kurgu vfx anlamında çalışıyorum genel olarak. Bu iki laptop arasında performans olarak çok bir fark var mı işlemci ekran kartının watt muhabbetlerini duydum bunlarda da olduğundan düşük müdür, nereden görürüm. Onun dışında stealth a o kadar para değer mi aradaki farka tam tasarımcılara göre bir kasası var hoşuma gitti. Alternatif olarak m2 macbook pro 13 inch hoşuma gitti airpods pro da free veriyormuş öğrenciler için ama vfx ağır pluginler ile rahatça çalışabilir miyim onu bilmiyorum. Normalde hikaye oyunları oynayan biri değildim bu aralar oynuyorum cs dışında oyun oynamıyordum.

soul

80+ Silver
İki model arasından stealth ama o fiyatlar biraz komik.

Max bütçe nedir ona göre bakayım.

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Nedox Bey
oyun oynamiyorsaniz mac m2 pro alin kaldircagini dusunuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bugrahan yavan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İki model arasından stealth ama o fiyatlar biraz komik.

Max bütçe nedir ona göre bakayım.
inceliği vs çok iyi paramı da bunun üzerinden kazanıyorum onun için alınca içim sızlamaz ama 70k bana da çok geliyor, 55 civarı okey 60 da çok beğenirsem çıkarım. Monster gibi markalara da yanaşmak istemiyorum hata payı oluyor alınca kafam rahat olsun istiyorum.

soul

80+ Silver
S
inceliği vs çok iyi paramı da bunun üzerinden kazanıyorum onun için alınca içim sızlamaz ama 70k bana da çok geliyor, 55 civarı okey 60 da çok beğenirsem çıkarım. Monster gibi markalara da yanaşmak istemiyorum hata payı oluyor alınca kafam rahat olsun istiyorum.
Şu model var .

HP OMEN Laptop 16-WF0021NT i7-13700HX 32GB RAM 1TB SSD 8GB GeForce RTX 4070 16.1 inç FHD FreeDOS Siyah 7Q7X3EA https://amzn.eu/d/dvu9QzJ

soul

80+ Silver
Ama benim gönlüm bundan yana çok hoş duruyor.

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Nedox Bey
hocam şöyle kaldırır fakat bazen çok kanser ediyor ağır pluginleri render ederken izletirken çok donuyor.
hocam eger ben surekli sarjda hallederim isimi derseniz gaming bakariz yoksa mac zorunlu maalesef digerlerinin sarji gitmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bugrahan yavan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam eger ben surekli sarjda hallederim isimi derseniz gaming bakariz yoksa mac zorunlu maalesef digerlerinin sarji gitmiyor
bugün yarın üniversiteye gideceğim bu yıl gitmedim, dışarıya çıktığımda da şarja takılı olmayınca çok sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Nedox Bey
bugün yarın üniversiteye gideceğim bu yıl gitmedim, dışarıya çıktığımda da şarja takılı olmayınca çok sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum
hocam max 1 saat gidiyor sarjlari o da youtubeda

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Nedox Bey
hocam stealth degmez bence 4060a 70k verilmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve ayrica ben sraj konusunda pek iyi olduklarini sanmiyorum hele ki bunlar 2k ekran

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom