Neler Yeni

MSI THIN GF66 11UE-1019XTR LAPTOP ISINMA DEĞERLERİ

FealonN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir Özdemir
Laptop linki:

4-5 aydır kullanıyorum performansı iyi diyebilirim lakin sıcaklık değerleri kafamı karıştırıyor normalmi acaba bide zalman ns2000 soğutucu var altında fanları ve soğutucuyu fullediğimde
battlefield 1 de işlemci 85-90 arası 90 ı nadir görüyor 80 lere de indiği oluyor ekran kartı 75-80 bazen 80 i görüyor sizce normalmi. Soğutucu olmadığı zamanlarda da işlemci asla 90 ın aşağısına inmiyordu ekran kartım da 80- 83 arasıydı.Termal macun yenileme ve fan temizliği gerekiyormu sizce.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Fazla clevo kasa zaten

FealonN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne yapmam gerekiyor peki tavsiyen var mı ?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ne yapmam gerekiyor peki tavsiyen var mı ?
Komple bilgisayarın sorunu işlemciyi sınırlayabilirsiniz altına fan almaya falan çalışmayın fazla etki etmez stabil tutar sadece fan veya 2-3 derece oynatır oda belki altındaki ızgaralara bağlı

FealonN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Komple bilgisayarın sorunu işlemciyi sınırlayabilirsiniz altına fan almaya falan çalışmayın fazla etki etmez stabil tutar sadece fan veya 2-3 derece oynatır oda belki altındaki ızgaralara bağlı
İşlemciyle ekran kartına undervolt işlemi yaptım işlemci baya düştü sıcaklığı performanstan çok kayıp vermedim.Ekran kartı da 5-10 derece düşüş oldu az performans kaybı yaşadım ama sorun değil.İşlemci sıcaklığı baya düştüğü için ekran kartıyla nerdeyse aynı sıcaklıkta çalışıyor ama darboğaz ya da fps drop gibi sorunlarla karşılaşmadım.Yakın zamanda da bakıma götüreceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

baya ızgaraları var aslında eskiye göre düşüş oldu alttaki ızgaralardan hem hava alıyor hem fanla destekliyorum.

Bu videodaki işlemi yapın. Bu işlem yaklaşık 20 dereceye kadar düşürebiliyor.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
çok takmayın çok düşük sıcaklar değil belki ama sorun çıkaracak sıcaklıklar da değil

Top Bottom