Neler Yeni

Yardım MSI Vigor GK20 vs MF Product Strike 0570

Yasinko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yasin Kıran
Selam arkadaşlar, bütçem dolayısıyla başta idare etmelik bir klavye arıyordum örneğin Gamenote KB-487L'yi bulmuştum ama bazı özellikleri yetersiz olduğu için ve forumda bazı arkadaşlar önermediği için almaktan vazgeçtim. Ve şimdi iki klavye arasında kaldım. Bütçe olarak bunun daha üstüne çıkamam maalesef, hangisini almam daha iyi olur sizce?

MSI link:

MF Product link:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Selam arkadaşlar, bütçem dolayısıyla başta idare etmelik bir klavye arıyordum örneğin Gamenote KB-487L'yi bulmuştum ama bazı özellikleri yetersiz olduğu için ve forumda bazı arkadaşlar önermediği için almaktan vazgeçtim. Ve şimdi iki klavye arasında kaldım. Bütçe olarak bunun daha üstüne çıkamam maalesef, hangisini almam daha iyi olur sizce?

MSI link:

MF Product link:
Bende GK30 var, herhalde tek fark GK20 de ARGB aydınlatma olmaması. Ben gayet memnunum şahsen ama mekanik klavye istiyorum kalitesi daha düşük olsa da olur dersen diğer modele de bakabilirsiniz.

Yasinko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yasin Kıran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende GK30 var, herhalde tek fark GK20 de ARGB aydınlatma olmaması. Ben gayet memnunum şahsen ama mekanik klavye istiyorum kalitesi daha düşük olsa da olur dersen diğer modele de bakabilirsiniz.
Anladım hocam, peki sizce kalite mi özellik mi?

COMMANDERR

80+ Bronze

MSI link:

MF Product link:
Ben indirimden 196 ya aldım gk20 ,memnunum.şuan 400 küsür ama o paraya ekleyerek daha güzel bişey alınabilir. İndirimde olmasa idi 400 küsür vermezdim şahsen

Yasinko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yasin Kıran
Ben indirimden 196 ya aldım gk20 ,memnunum.şuan 400 küsür ama o paraya ekleyerek daha güzel bişey alınabilir. İndirimde olmasa idi 400 küsür vermezdim şahsen
hocam linkte 249 tl. Ve tuşları şeffaf değil herhalde doğru mudur?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Anladım hocam, peki sizce kalite mi özellik mi?
Ben kaliteyi seçtim gayet mamnunum, bir yakınım mekanik olsun dedi ucuz mekanik klavye aldı klavye kutudan RGB aydınlatmanın bir kısmı bozuk çıktı, iyi ki Gamegaraj insaflı çıktı da klavyeyi değiştirdi şuan o da kendi klavyesinden gayet memnun 😀

Yani kesin bir şey diyemem.

Yasinko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yasin Kıran
Ben kaliteyi seçtim gayet mamnunum, bir yakınım mekanik olsun dedi ucuz mekanik klavye aldı klavye kutudan RGB aydınlatmanın bir kısmı bozuk çıktı, iyi ki Gamegaraj insaflı çıktı da klavyeyi değiştirdi şuan o da kendi klavyesinden gayet memnun 😀

Yani kesin bir şey diyemem.
aynen mantıklı, bu gk20'nin tuşları şeffaf değilmiş galiba bir bilginiz var mı?

Yasinko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yasin Kıran
GK30 da harflerin rakamların olduğu bölümler şeffaf ama GK20 yi bilmiyorum.
yaa, üstteki arkadaş kullanıyormuş da o cevaplasa çok iyi olur çünkü çok önemli benim için. Tuşlar gece görünmüyor falan çok sıkıntı.
Çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için hocam sağlıcakla kalın.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
yaa, üstteki arkadaş kullanıyormuş da o cevaplasa çok iyi olur çünkü çok önemli benim için. Tuşlar gece görünmüyor falan çok sıkıntı.
Çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için hocam sağlıcakla kalın.
İncelemeleri var internette orada gördüğüm kadarıyla harfler vs şeffaf onda da, yalnız GK30 mekanik hisli bir klavye, GK20 öyle değilmiş herhalde tamamen membran diyorlar o modele 😅

COMMANDERR

80+ Bronze
hocam linkte 249 TL. Ve tuşları şeffaf değil herhalde doğru mudur?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tuşlar Şeffaflık hissi veriyor .rakamlar daha belli .görünmeme gibi bi sıkıntı da olmuyor.

Ekler

• IMG-20220101-WA0045.jpg
    IMG-20220101-WA0045.jpg
    108 KB · Hit: 32
Top Bottom