Neler Yeni

Msü yüksekokulu bilgisayar programcılığı & bilgisayar teknolojisi

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Arkadaşlarla bu sene uni sınavlarına gireceğim, uzun zamandır bilgisayar programcılığı okumak istiyorum öğretmenimin tavsiyesi Msü Astsubay meslek yüksekokullarında bilgisayar programcılığı veya bilgisayar teknolojileri okumamdı. Okuması zor mu ve Astsubay olarak mezun oluyormuşuz. Astsubay günde kaç saat çalışır mesai saatleri ne kadar msü okumak mantıklımı?

Son düzenleme:

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ikisi bir arada olmaz.okursun da.15 sene zorunlu hizmetin olacak.doğuya falan gideceksin.sürekli tayin olacak.yazılımcı olacam diyorsan olma.asker olucam diyorsan ol.

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikisi bir arada olmaz.okursun da.15 sene zorunlu hizmetin olacak.doğuya falan gideceksin.sürekli tayin olacak.yazılımcı olacam diyorsan olma.asker olucam diyorsan ol.
Peki alacağım bilgisayar dersleri ile ilgili çalışmayacak mıyım

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
Bi yakınım 2 yıllık bilgisayar programcılığı okudu ardından askeriye sınavlarına girdi ve kazandı şuan izmirde askeri yazılıkm şeysinde çalışıyor.

Doğu görevi vs olayı tamamen şans bu arada bilgin olsun.
Askeriyefen bağımsızsın yani normal iş gibi git gel oluyor evini vs kendin tutuyorsun sabah 8 akşam 6 olması gerek saatleride.

aquafire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Ünal
Instagram
brkunall4
Steam
etriker
Discord
AquaFire#4957
Ben şu an askerdeyim ve yedek subay olarak yapıyorum. Eğer o bölümlerden mezun olursan sınıfın Mebs oluyor genelde farklı bir durum varsa bilmiyorum. Aklında soru varsa tek tek sorarsan daha kolay yardımcı olurum buradan veya özelden.

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben şu an askerdeyim ve yedek subay olarak yapıyorum. Eğer o bölümlerden mezun olursan sınıfın Mebs oluyor genelde farklı bir durum varsa bilmiyorum. Aklında soru varsa tek tek sorarsan daha kolay yardımcı olurum buradan veya özelden.
En çok merak ettiğim normal iş gibi hafta sonu tatili ve normal 8-6 aralığı çalışabilirmiyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer sınavı kazanırsam sağlık ve spor sınavı oluyormuş, okumak istediğim bölümü seçmek fiziki sınavlardan sonra mı oluyor?

Son düzenleme:

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Savunma sanayisine gidersen görürsün lütfen bilmeden yorum yapmayalım Ankara'ya kadar yolu var bunun

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Savunma sanayisine gidersen görürsün lütfen bilmeden yorum yapmayalım Ankara'ya kadar yolu var bunun
Savunma sanayisi mi? Ben mühendisim kardeşim.Çok arkadaşım var savunma sanayisinde.Askeriye okuyup savunma sanayisine giremiyorsun.Sen bilip bilmeden konuşma.Aselsan Havelsan gibi yerler TSK Güçlendirme Vakfına bağlı.Devlete çalışsa da özel şirketler sonuçta.Bu arkadaş ise astsubay olacak devlette çalışacak.TSK bünyesine girecek.Bu arkadaş ise mühendis bile değil tekniker olacak.Savunma sanayisine yine girer tekniker olarak ancak zorunlu görevi var 15 sene.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Çalışma şekilleri mesai saatleri nasıl
Savunma sanayisine giremezsin msü den arkadaş bilmiyor.Sen TSK bünyesinde astsubay olacaksın.Bilgi işlem gibi yerlere verebilirler seni.

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Savunma sanayisi mi? Ben mühendisim kardeşim.Çok arkadaşım var savunma sanayisinde.Askeriye okuyup savunma sanayisine giremiyorsun.Sen bilip bilmeden konuşma.Aselsan Havelsan gibi yerler TSK Güçlendirme Vakfına bağlı.Devlete çalışsa da özel şirketler sonuçta.Bu arkadaş ise astsubay olacak devlette çalışacak.TSK bünyesine girecek.Bu arkadaş ise mühendis bile değil tekniker olacak.Savunma sanayisine yine girer tekniker olarak ancak zorunlu görevi var 15 sene.
Zorunlu 15 sene olunca istifa edemiyor musun

Son düzenleme:

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Savunma sanayisine giremezsin msü den arkadaş bilmiyor.Sen TSK bünyesinde astsubay olacaksın.Bilgi işlem gibi yerlere verebilirler seni.
Çalışma saatlerini, hafta tatili var mı biliyor musun

Son düzenleme:
Top Bottom