Neler Yeni

Mt2 Runik Korumasını Trojan Olarak Görüyor Kaspersky

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Oynadığım metin2 pvp serverı olan AyazMt2 hile koruması Runikanticheat.dll dosyasını virüs olarak görüyor Kaspersky.

Sunucu sahipleri sistemi sürekli olarak izlediği için virüs olarak görmesi normal diyor. Windows lisanslı bir ürün olduğunu söylediler. Güvenilir mi?

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
Sistemi sürekli olarak izleyen bir dosya yasal suç sayılır, game taraflı korumalar içereren korumalar kullanmaları gerekli dosyayı virüs olarak algılaması çok doğal fakat "Sunucu sahipleri sistemi sürekli olarak izlediği için virüs olarak görmesi normal diyor." normal bir cümle değil. Bu oyunu oynamanızı tavsiye etmiyorum.

Useless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak K.
her serverde olmuyor bu sorun ben de kasersky kullanıyorum o yüzden bana bi uyarı verdiğinde o servere başlamıyorum bile. tercihim farklı serverlera göz at.

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
Bugün https://merlis.eu/ açılacak göz atmanı tavsiye ederim 2 yıldır üzerinde çalışılan bir proje

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemi sürekli olarak izleyen bir dosya yasal suç sayılır, game taraflı korumalar içereren korumalar kullanmaları gerekli dosyayı virüs olarak algılaması çok doğal fakat "Sunucu sahipleri sistemi sürekli olarak izlediği için virüs olarak görmesi normal diyor." normal bir cümle değil. Bu oyunu oynamanızı tavsiye etmiyorum.
Windows lisanslı bir ürün olduğu söyleniyor. Runik koruması gerçekten nam salmış bir koruma sistemi bunu daha önceden de çok duydum. Ama yinede insanın içinde şüphe oluyor. Kaspersky mail gönderilmiş muhtemelen incelenip sonuca varılır var mı yok mu bir şey. Evet dedikleri doğru arka planda izliyor virüs programı bunu şüpheli görebilir. Ama kesinlikle açtırmıyor. Patch dolduğu gibi yeni .dll geldiği zaman direk siliyor ve patch kapatıyor kaspersky.
Mesaj otomatik birleştirildi:

her serverde olmuyor bu sorun ben de kasersky kullanıyorum o yüzden bana bi uyarı verdiğinde o servere başlamıyorum bile. tercihim farklı serverlera göz at.
Dün indirdim serverı açtım oynadım bir sıkıntı yok. Bugün işten geldim tekrar açtım yine sıkıntı yok. Sonra kahvaltı gittim clientler kapanmıştı. Tekrar açıyım dedim Kaspersky uyarı vermeye başladı.

Top Bottom