Neler Yeni

MUADİL PARFÜM ÖNERİSİ

1453mami

80+
Bütçe
500
Merhaba beyler Bütçem 300-500 arası yanımdan geçen insanları etkisinde bırakıcak kokusu baş ağrıtmıyacak kalıcılığı uzun süren muadil bir parfüm önerisi yapar mısınız 😊 (Bargello-Glabella-Mad)

Farex

80+ Bronze
Mad kalitesini bozdu kesinlikle önermem kokusu güzel olabilir ama eski kalıcılığı yok kolonya gibi resmen 5 tane farklı parfümü vardı kimini attım.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Mad kalitesini bozdu kesinlikle önermem kokusu güzel olabilir ama eski kalıcılığı yok kolonya gibi resmen 5 tane farklı parfümü vardı kimini attım.
Kaliciligi guzel yayilimi cok kotu

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ben Bargello 561 kullanıyorum. Çok sıkarsan ağırlaşan bir koku. Ama ben şahsen çok beğendim. Kalıcı da şahsen fiyatına göre. 230 TL.

1453mami

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Bargello 561 kullanıyorum. Çok sıkarsan ağırlaşan bir koku. Ama ben şahsen çok beğendim. Kalıcı da şahsen fiyatına göre. 230 TL.
hocam 561 invectusun muadili diye geçiyor yayılımı hakkında bilgi verir misin ve kalıcılık süresi ne kadar?

Riddle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Berat
hocam 561 invectusun muadili diye geçiyor yayılımı hakkında bilgi verir misin ve kalıcılık süresi ne kadar?
Kral pek kalıcı değil yayılımıda iyi değil birde ekşiyor bi süreden sonra kokusu bozuluyo duruyo dolapta bi tane hacı kolonyağsı gibi kokuyo ama bargellonun kirke muadili baya iyi bargellonun en iyisi denilebilir ben glabella almayı düşünüyorum glabellanın versage with you dior savage kirke muadilleri tahminimce güzeldir

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Açıkçası invectus falan bilmem. Arkadaşım bana hediye olarak aldı ve kullandım. Bu sabah da burnuma kokular geliyordu, hala geliyor. Yani bence kalıcılığı iyi. Yayılım ne onu bilmiyorum :D Yani kokusu güzel. Herhangi bir şekilde, ne bilim, tabiri caizse kolonya gibi değil.

1453mami

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral pek kalıcı değil yayılımıda iyi değil birde ekşiyor bi süreden sonra kokusu bozuluyo duruyo dolapta bi tane hacı kolonyağsı gibi kokuyo ama bargellonun kirke muadili baya iyi bargellonun en iyisi denilebilir ben glabella almayı düşünüyorum glabellanın versage with you dior savage kirke muadilleri tahminimce güzeldir
kirke bargello 451 diye geçiyor büyük ihtimal glabella with you yada bargello 451 alıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nail
Valla ben mad, bargello gibi zincir firmaları bırakalı çok oldu. Çok kalitesiz parfümler üretiyorlar. İnternetten, instagramdan satış yapan firmalar var onları tercih ediyorum. Mfy, tutaste, delamore gibi satıcıları denedim. Hepsi madden bargellodan iyi. Sonra geçen ay instadramda ladosiparfüm diye bir satıcı keşfettim. Başka yerlerde de baya ovmusler, gerçekten övdükleri kadar varmış. Parfümleri çok kalıcı, kesinlikle alkol kokmuyor, kaşıntı kizariklik yapmıyor. Benim tavsiyem ladosiparfüm olur. Fiyat olarak da makuller

Top Bottom