Neler Yeni

Instagram Müşterim paramı vermedi ne yapabilirim?

ice3h

80+ Bronze
Merhaba,

Instagram'da bir hesabın sosyal medya yöneticiliğini ve içerik üretimini sağlıyorum. Fakat anlaştığımız ücreti ödemeyeceğini söyledi. her şey son güne kadar çok iyiydi herşeyi beğeniyordu. İş ödeme kısmına gelince tartışma başladı. Fiyat ilk konuştuğumuz fiyat. Herhangi bir değişiklik yok. Telif atarak kaldırabilir miyim içerikleri. Reels videolarından, logosuna, logosundan profil fotoğrafına kadar ben yaptım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet
Merhaba,

Instagram'da bir hesabın sosyal medya yöneticiliğini ve içerik üretimini sağlıyorum. Fakat anlaştığımız ücreti ödemeyeceğini söyledi. her şey son güne kadar çok iyiydi herşeyi beğeniyordu. İş ödeme kısmına gelince tartışma başladı. Fiyat ilk konuştuğumuz fiyat. Herhangi bir değişiklik yok. Telif atarak kaldırabilir miyim içerikleri. Reels videolarından, logosuna, logosundan profil fotoğrafına kadar ben yaptım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.
Polise gidip şikayetçi olabilirsin. İnsanlar genelde çekinirler bi de polisle mi uğraşayım falan diye. Konuşma kayıtlarını SS olarak al git karakola şikayetçi ol bitsin gitsin.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,958
İsim
Mehmet Aslan
Merhaba,

Şimdiden teşekkürler.
Herhangi bir sözleşmeniz var mı ? Fatura kestiniz mi ? Logoların vs. size ait olduğuna dair kanıtınız var mı ?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Ertuğrul Bolat
Para peşin,kırmızı meşin. derdik biz eskiden.

ice3h

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herhangi bir sözleşmeniz var mı ? Fatura kestiniz mi ? Logoların vs. size ait olduğuna dair kanıtınız var mı ?
Proje dosyaları, WhatsApp konuşmaları var elimde iş görür sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Para peşin,kırmızı meşin. derdik biz eskiden.
Sürekli çalıştığımız birisi olduğu için sabit gün ödeme alıyorduk.

herhangi bir yazili sozlesme vesaire varmi yada logolarin senin yaptigina dair bir kanit
Proje dosyaları ve WhatsApp konuşmaları var.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,513
İsim
Hacı

Karakola git şikayetçi ol.
Bu arada hangi Instagram takipteysek çıkalım?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Ertuğrul Bolat

En iyi çalışma bionluk gibi siteler.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Aracı site kullanmadan veya ödemeyi almadan bu işleri yapmak mantıksız maalesef kendini akıllı sanan çok insan var bu şekilde milleti dolandırmaya çalışıyor.

Top Bottom