Neler Yeni

Müzik Ve Konuşma İçin Kulaklık Önerisi

Uxayx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Uzay Tibet Yanmaz
Merhabalar,
Remote çalıştığım için gün içinde sık sık telefon görüşmesi veya Skype üzerinden görüşme yapmam gerekiyor. Evdeyken pc mikrofonu ile dahi sorun yaşamasam da, dışarı çıktığımda beni kurtaracak bir kulaklık arıyorum. Mikrofonunun sesimi düzgün vermesi ve dış sesleri olabildiğince karşı tarafa iletmiyor olmasını istiyorum.
Kulaklığı tek kullanma amacım konuşma olmayacak tabi, iyi müzik dinletmesi mikrofondan daha da önemli :)
TWS pek düşünmüyorum. Eskiden kullandığım kablolu kulak içi kulaklarım hep ya kayboldu ya da kablosunu kedim kemirdi. Kablo kemirmeyi sadece kablolu kulak içi kulaklarınkine yapıyor :D bu sebeplerden dolayı birkaç yıl evvel Sony WH-CH500'e geçiş yaptım ve en uzun süre dayanan kulaklığım oldu. Kulak üstü kullanmaya çok alıştım. Yine kulak üstüyle devam etmek istiyorum.
İki model şu ana kadar en ilgimi çekenleri oldu: Anker Soundcore Life Q35 ve Jabra Elite H85.
Q35'i Q30'a tercih etme sebebim, mikrofonunun daha geliştirilmiş olarak geçmesi. Aradaki fiyat farkına değer mi bilmiyorum tabi.
Fiyatlar uçmuş durumda olduğu için de sıfır almayı pek düşünmüyorum, ikinci eller yarı fiyatına oluyor neredeyse o şekilde temiz bulursam alırım. Yurt dışından gelen bir tanıdıktan da rica edebilirim, bakalım.
Önerilerinizi bekliyorum :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,088
Üyeler
140,765
Son üye
haig12
Top Bottom