Neler Yeni

Muhabbet kuşumu tamamen kendime nasıl alıştırırım.

untaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren Er
Sarı bir muhabbet kuşum var ve yaklaşık 3.5 4 aydır bende. Parmağıma omzuma alıyorum geliyor, bazen kendi kendine omzuma yada kafamın üstüne konuyor fakat hiç bir zaman elime avuç içime gelmiyor. ve korkuyor. bu korkuyu nasıl yendirebilirim ben avcuma alıp kafasını sevmek istiyorum mesela, bunu yapamıyorum. Nasıl bir süreç izlemem gerekli yapmam ve yapmamam gereken şeyler neler bilgilendirirseniz sevinirim.

iFourveyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kerem
Sarı bir muhabbet kuşum var ve yaklaşık 3.5 4 aydır bende. Parmağıma omzuma alıyorum geliyor, bazen kendi kendine omzuma yada kafamın üstüne konuyor fakat hiç bir zaman elime avuç içime gelmiyor. ve korkuyor. bu korkuyu nasıl yendirebilirim ben avcuma alıp kafasını sevmek istiyorum mesela, bunu yapamıyorum. Nasıl bir süreç izlemem gerekli yapmam ve yapmamam gereken şeyler neler bilgilendirirseniz sevinirim.
bazı kuşların hoşuna gitmiyor sanırım bizimde kuşumuz var 10 yaşında elimize geliyor ama kendimiz almaya kalkınca veya kafasına dokunmaya çalışınca ısırıyor

untaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren Er
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bazı kuşların hoşuna gitmiyor sanırım bizimde kuşumuz var 10 yaşında elimize geliyor ama kendimiz almaya kalkınca veya kafasına dokunmaya çalışınca ısırıyor
insanların kuşları avuç içinde uyuyor sırt üstü yatıyor görüp hevesleniyorum, bir türlü alıştıramadım ya.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,172
İsim
Mehmet Aslan
korktukları için girmekten çekiniyorlar , kardeşim kendi tutarak alıştırmıştı :D

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,172
İsim
Mehmet Aslan
Top Bottom