Neler Yeni

MUSTAFA YILDIZ VE ERTUĞ EVREKLİ KİMDEN DESTEK ALMALIYIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Bünyamin Yılmaz
Arkadaşlar merhaba 2024 yılı için kendimi disipline sokmak istiyorum, bu iki güzel isim arasın da kaldım ikisi de çok sevdiğim hocalar fakat hangisi ile çalışmalıyım kararsızım sizlere danışmak istedim.

Uzaktan eğitim boştur gibi yorumlar yapmayınız lütfen.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Arkadaşlar merhaba 2024 yılı için kendimi disipline sokmak istiyorum, bu iki güzel isim arasın da kaldım ikisi de çok sevdiğim hocalar fakat hangisi ile çalışmalıyım kararsızım sizlere danışmak istedim.

online koçluk boş değildir öncelikle, iki hoca da sevdiğimiz hocalar ama şuan koçluk alacak olsam hulkla çalışırdım
online koçluk sistemini bi tık öteye taşıyan nadir adamlardan hulk, işi kaliteli
fiyat farkı da önemli tabi, aynı fiyattaysa hulk, ikisinin arasında fiyat farkı varsa ucuz olan derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Bünyamin Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
online koçluk boş değildir öncelikle, iki hoca da sevdiğimiz hocalar ama şuan koçluk alacak olsam hulkla çalışırdım
online koçluk sistemini bi tık öteye taşıyan nadir adamlardan hulk, işi kaliteli
fiyat farkı da önemli tabi, aynı fiyattaysa hulk, ikisinin arasında fiyat farkı varsa ucuz olan derim
Güzel yorumun için çok teşekkür ederim Hulk 1 yıl 3750 TL + Görüntülü Görüşme + 200 TL İndirim Kuponu + Paket yenileme de %20 indirim + Kolye Hediye / Ertuğ Hocamız 2450TL 1 Yıl + Kür Planlaması + Tahlil İncelemesi (Antrenman beslenme supplement ve kardiyo planlarına ek olarak mevcut olanları söyledim ikisi için de)

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Güzel yorumun için çok teşekkür ederim Hulk 1 yıl 3750 TL + Görüntülü Görüşme + 200 TL İndirim Kuponu + Paket yenileme de %20 indirim + Kolye Hediye / Ertuğ Hocamız 2450TL 1 Yıl + Kür Planlaması + Tahlil İncelemesi (Antrenman beslenme supplement ve kardiyo planlarına ek olarak mevcut olanları söyledim ikisi için de)
ertuğ hoca hulka göre çok daha ucuz kalıyormuş, hulkun ekstra hizmetleri de çok gerekli değil , indirime gelince de indirimli fiyatı bile ertuğ hocadan pahalı
hulk bu işin nirvanası diyebiliriz hizmet kalitesi olarak, bütçen varsa deneyebilirsin
sınırlı bütçeyse ertuğ hocadan alıp kalan parayı besine supa harcayabilirsin
karar senin

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
ibrahim can
ertug gevreklinin tecrübe ve bilgisine daha cok güveniyorum ama mustafa hocada asla kötü değildir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmetoktan

Aldınız mı ertug gevrekliden nasıldı bilgi verir misiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
987,093
Üyeler
156,125
Son üye