Neler Yeni

N11'den aldığım Razer Deathadder V2 Sahte mi?

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
1627135322905.png

1627135402328.png

Merhabalar yaklaşık 4-5 Gün önce razer deathadder v2 aldım kutusunu kurcalarken içinde böyle bir kullanım kılavuzu buldum ve içini acınca teknik özellikler yazan kısmında 30 g hızlanma ve 220 ips olduğunu belirtmiş
1627135548121.png

kutudan çıkanlar bunlar siyah bir kullanım kılavuzu vardı orda doğru bilgiler verilmiş beyaz olan kullanım kılavuzunda arena bilişim gibi bir şey yazıyor yazılımı falan çalışıyor seri numarasınıda razerin kendi sitesinden doğruladım her şey normal bu razer sahte mi? yoksa yanlış mı yazılmış

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl olabilir ya bu internette 650İPS kullanım kılavuzunda 220
hocam o beyaz olan kullanım kılavuzu ayrı olarak verilmiş siyah olan ingilizce bu beyaz olan türkçe ve altında arena bilişim gibi bir şey yazıyor yanlış yazılmış olabilir mi? siyah olanda doğru yazıyor çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

@06ankaralı @rdeM

Aware

80+ Silver
hocam o beyaz olan kullanım kılavuzu ayrı olarak verilmiş siyah olan ingilizce bu beyaz olan türkçe ve altında arena bilişim gibi bir şey yazıyor yanlış yazılmış olabilir mi? siyah olanda doğru yazıyor çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

@06ankaralı @rdeM
Garanti belgesi olabilir mi ?

Samaeldrazi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
Alp
Steam
https://steamcommunity.com/id/alpdrazi/
Discord
Alp "drazi"#5123
Olabilir firma karıştırmış veya yanlış yazmış

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Merhabalar yaklaşık 4-5 Gün önce razer deathadder v2 aldım kutusunu kurcalarken içinde böyle bir kullanım kılavuzu buldum ve içini acınca teknik özellikler yazan kısmında 30 g hızlanma ve 220 ips olduğunu belirtmiş
Alıntıyı görüntüle
kutudan çıkanlar bunlar siyah bir kullanım kılavuzu vardı orda doğru bilgiler verilmiş beyaz olan kullanım kılavuzunda arena bilişim gibi bir şey yazıyor yazılımı falan çalışıyor seri numarasınıda razerin kendi sitesinden doğruladım her şey normal bu razer sahte mi? yoksa yanlış mı yazılmış
Razer'ın sitesinden doğruladıysan sıkıntı olmaz.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Anlamanız imkansız gibi bir şey. 1. Sınıf bir çakmayı anlayamazsınız.
SN'den anlaşılır diyenlere söyleyeyim: Elemanlar fakrikadan sızdırılan SN'leri giriyorlar. Oradan da anlaşılmaz.

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Anlamanız imkansız gibi bir şey. 1. Sınıf bir çakmayı anlayamazsınız.
SN'den anlaşılır diyenlere söyleyeyim: Elemanlar fakrikadan sızdırılan SN'leri giriyorlar. Oradan da anlaşılmaz.
hocam razerin sitesinden kayıt ederken ürünün seri numarasını ve ürünün numarasını sormuştu kutunun alt kısmındaki şeyi girdiğimde doğrulanmıştı ürünün numarasını kopyalayabilirler mi

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
hocam razerin sitesinden kayıt ederken ürünün seri numarasını ve ürünün numarasını sormuştu kutunun alt kısmındaki şeyi girdiğimde doğrulanmıştı ürünün numarasını kopyalayabilirler mi
Kopyalayabilirler.
Satıcı kimdi? Güvenilir bir satıcı ise sıkıntı olmaz.

Top Bottom